Chyba grozi nam Kubański model posiadania auta

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,27984477,kazde-nowe-auto-bedzie-mialo-limiter-predkosci-wiemy-jak-bedzie.html
Jak nie przymusowy melex to ograniczenia prędkości. Chyba czas zacząć bardziej dbać o obecne auto.

1 polubienie

Dałeś zły link :frowning:

3 polubienia

Dzięki poprawione.

Pamiętam zawsze jadąc przez Niemcy, dziwiło mnie to jak większość samochodów nagle zwalnia jak na zawołanie, kiedy było ograniczenie do 120. Teraz zaczynam podejrzewać, że większość z nich automatycznie to robi. Oczywiście wszystkie super limuzyny niemieckie z rejestracją niemiecką. Zawsze myślałem, że jest to związane z posłuszeństwem społecznym wobec prawa.

2 polubienia

Jakiś erotyczny ten artykulik, o szczytowaniu tam piszą! :slight_smile:

1 polubienie

Sorry Bingola, nie zrozumiałem. Ja czytam link z portalu moto.pl

Hahaha, aż przeczytałam. Faktycznie. Ale masz oko, że wychwyciłeś :joy:

1 polubienie

Przechwytywanie

4 polubienia

Śmichu chichu a miałem okazję jeździć samochodem z takim gównem. Tak upierdliwego systemu nie widziałem. Ale aby obowiązkowy był głośnomówiący nie pomyśleli.

1 polubienie

No właśnie, a co w przypadku, gdy chce dodać gazu, żeby wyprzedzić a tu w połowie manewru silnik mi zdławi?

1 polubienie

Na tę chwilę wystarczy wcisnąć gaz do dechy i łamiesz blokadę. Ale czort wie co później. Gwarantuję że rynek zdejmowania blokady będzie w Polsce kwitł.

1 polubienie

System sczytywania znaków drogowych … w Polsce … powodzenia. :stuck_out_tongue_winking_eye:

image

image

1 polubienie

Tak na prawdę w Polsce to bardzo średnio działa.

2 polubienia

Zdjęcia są troche przekłamane bo to duży skrót perspektywiczny, ale faktem jest, że znaków jest u nas zbyt wiele

2 polubienia

Kiedyś osobiście widziałem nakaz jazdy w prawo i zakaz jazdy w prawo na jednym słupku.

Dobrze myślałeś. Niemcy tak mają w większości, bo wyjątki się zdarzają.
System utrzymywania odległości za innym pojazdem, ciężarówki i autobusy mają już od kilku lat, ale jest to dobrowolne. Ale i wygodne.

3 polubienia