Ciekawe czy chcielibyście, aby powiodły się moje plany wspólnego stworzenia realnego,

Cytat

Otóż przed wyborami parlamentarnymi 4.06.1989, na spotkaniu przedwyborczym w woj łódzkim zabrałem głos, ukazując zasadnicze wady niedemokratycznego ustroju, w którym nie można wybierać najlepsze programy rządzenia, i najlepsze ekipy do ich realizacji. To moje wystąpienie zostało nagrane i rozpowszechnione przez radiowęzły niemal wszystkich przedsiębiorstw w Polsce, jako oficjalne stanowisko NSZZ “Solidarność”. W ten sposób zasadniczo pomogłem przeciągnąć na stronę Solidarności kilka milionów wahających się polskich pracowników. Wiem to, bo z różnych stron otrzymywałem telefony od kolegów z całej Polski, Poznawali mnie na ogół po moim charakterystycznym głosie.

1 polubienie

Czyli to Ty obaliłes komunę?

2 polubienia

A pamiętasz, @Bingola, plakaty wyborcze kandydatów Solidarności z Lechem Wałęsą? Oni nic nie musieli mówić, a Wajda tylko trzaskał im zdjęcia z Lechem Wałęsą. I powiesz, że to nie Lech Wałęsa obalił system marksistowski? Ludzie rozumują na ogół bardzo prosto. Widzieli plakaty z Wałęsą i słyszeli moje proste, logiczne argumenty za zmianami.

Zbigi wiem,ze Twoje EGO by wszechswiat okrylo,ale daj sobie spokoj z tym przechwalaniem wlasnej osoby i swojej madrosci.
Kazdy z nas by mogl to powiedziec,tylko my mamy troche sakmkrytyki,ktorej Tobie brak.

3 polubienia

Ale to tylko ja, @Leone_Marco, ustaliłem, że nie istnieje zysk z inwestycji w ekonomii, choć na Ziemi funkcjonuje za niemałą kasę setki tysięcy uczonych. A to moje ustalenie jest warte 10 Nagród Nobla.

Zasypal ja dojrzalymi owocami i zalal niekoniecznie surowa woda))

Hahaha,rozlozyles mnie na lopatki.
Masz racje @harmonik Nagrody Nobla bajkopisarzom tez przyznaja.))

1 polubienie

Dziwię ci się, bo ja, gdybym był tak pewien swoich racji, dowód na prawdziwość swoich tez wysłałbym do jakiegoś, cieszącego się szacunkiem, profesjonalnego pisma ekonomicznego. Nie mogliby przejść nad tym do porządku dziennego i musieliby przyznać ci rację a w takim przypadku Nobel murowany. W końcu przydałoby się te parę milionów choćby na nowe autko, lepszą kwaterę… Wtedy i panie życzliwiej nadstawiałyby ucha na twoje słowa. Dlaczego odrzucasz taką szansę i mówisz to tylko nam, którzy nie potrafią docenić wagi twoich odkryć?

5 polubień

dobrze jest wiedziec
wchodzisz na oddzial intensywnej terapii i sami swoi.
@harmonik w tym tygodniu masz u mnie jako kolezanki userki inicjal H zamiast ramki

2 polubienia

@roqq., zabiegając o ten milion euro dla mnie z 1 Nagrody Nobla, wpędziłbym gospodarkę światową w kompletne bankructwo, bo jest oparta na systemie akcyjnym, na akcjonariacie, a od razu akcje stałyby się makulaturą. Miliony obywateli i firm z bankami na czele, z dnia na dzień straciliby biliony $. Decydenci tego świata wszelkimi sposobami staraliby się nie dopuścić do tego, zamykając mi usta na zawsze. To więcej niż pewne. A jak takie bankructwa gospodarki światowej wyglądają, to są one dobrze opisane choćby tu, czy tutaj. Bardzo by mi się nie opłacała skórka za wyprawkę.

W XX w. dla bardziej rzetelnych uczonych, z planktonowej regulacji Ziemi stawało się jasne, że nie jest ona jakąś martwą kosmiczną bryłą, lecz musi być żywym, świadomym stworzeniem, przy którym ludzkość to tylko patologiczne mikroby. Wyobrażasz sobie ludzką naukę i religie po rozpowszechnieniu takiej wiedzy? Czołowy przedstawiciel tej grupy zaginął podczas podróży do Afryki. Przeczytaj w miarę uważnie zawartość tego linka, a zobaczysz, że ludzkiej nauki nie można poważnie traktować, bo jest ona jednym wielkim oszustwem, podobnie jak ze szczepionkami.