Ciekawe czy chcielibyście, aby powiodły się moje plany wspólnego stworzenia realnego,

harmonijnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Lepiej czym prędzej kup roczny karnet na saunę, żeby już zawczasu przyzwyczajać się do ognia piekielnego!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 polubienia

Nie,nie chcialbym zyc w panstwie terroru.
A poza tym,juz mieszkalem w nlokach i nigdy wiecej.

2 polubienia

Bez bloków trzeba by zmniejszyć ilość ludzi przynajmniej 100-krotnie, a raczej 1000-krotnie, a nawet milion-krotnie… Usuniesz się z tego świata, @Leone_Marco?

Nikt wiecznie nie zyje na tym swiecie,Ty rowniez sie usuniesz.
Ale marzyc ci wolno.
Czy Ty nie zauwazasz,ze ludzie smieja sie z Ciebie?
W pewnych dzialaniach,naeet hym Cie poparl,chodzi o ochrone srodowiska,ale ty bys wsooczyl w przeciwlegla skrajnosc,Twoim marzeniem jest wyniszczenie rasy ludzkiej.
Ale na szczescie jestes tylko zwyklym czlowiekiem,jak ja i miliony,nawet miliardy innych.
I to Ci sie nie uda.

2 polubienia

Jednak mam ambicje i dążenia, aby mi się udało. Myślisz, że ja poważnie traktuję śmiejących się ze mnie?

Podobnie,jak Ciebie nie traktuja powaznie.
Ot takie tam bajdurzenie.
Nigdy Ci sie nie uda,gdy ssm nie trzymasz sie swojej idei.
Taka mala hipokryzja.z Twojej strony.

2 polubienia

To, że mi ciężko idzie walka z moimi diabłami, nie powinno dziwić. Prace trudniejsze bardziej się docenia i dłużej się pamięta…

Ciezko Ci idzie?
Tobie to wcale nie idzie,od lat jestes na tym samym etapie,nie posunoles sie naeet o milimetr.
Natomiadt swietnie Ciidzie krytykowanie i obrazanie ludzi,nie zgadzsjacych sie z twoimi teoriami(nota bene,wyssanymi z palca)
@harmonikczytam Cie od lat i ciehle piszesz to samo,jaki to swietny swiat zbudujesz.
Swietny moze dla Ciebie,dla wiekszosci,ten swiat jest nierealny,utopijny,mozna to wsadzic w kategorie fantasy.
Pisz co chcesz,ale pozwol miec ludziom inne zdanie,bo naprawde jiczym sie nie erozniasz z tlumu,no moze fantazji Ci nie brak,ale to nie tylko Tobie.

1 polubienie

Problem w tym, że ty nie masz żadnych planów, tylko jakieś luźne mrzonki. Wielokrotnie o te plany, o szczegóły pytałem i otrzymałem w odpowiedzi te same, nic nie mówiące, ogolnikowe hasła.

2 polubienia

Dokładnie! @harmonik namawia nas do odżywiania się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami, a okazało sie, że on sam wcale się nimi nie odżywia, a jeśli juz to przez 1-2 dni. Tosię nazywa dopiero hipokryzja!

3 polubienia

@roqq, @Leone_Marco. Mam od dziesiątek lat rozpoznanie, że cywilizowany gatunek ludzki jest nieharmonijną nieprawidłowością i zakałą dla milionów gatunków DSHN-u (Doskonałego Systemu Harmonii Natury). Tego rozpoznania nie mam zamiaru porzucić nawet na milimetr. Te pół wieku moich zmagań o moje dążenia, to chwilka naprzeciw wieczności. A doczekałem już wielkich zmian w swoim otoczeniu, które wydawałyby się mrzonkami.

System marksistowski był potężny. Wierzących w jego pokonanie, marksiści uważali za poszkodowanych na umyśle. A ja wiedziałem, że ich ustrój zawiera zasadnicze błędy ekonomiczne i światopoglądowe, więc nie utrzyma się. No i stało się wg moich przewidywań i dążeń. Podobnie będzie z obecnym ustrojem kapitalistycznym. Również jest błędnym ekonomicznie i światopoglądowo.

@harmonik Ty widzisz bledy u innych,my widzimy bledy w twojej,teorii’’
Tyle,ze Ty nie dopuszczasz ,ze Ty sie mylisz.
Nie uznajesz innego zdania,jak Twoje.
Gdyby nie Twoja hipokryzja i przemadrzanie sie,byly gy to dobre tematy,do dyskusji.
Ale dyskutowac trzeba chciec,nie narzucanie na sile swego zdania.
Przemysl to,zmien podejscie nie uwazaj wszystkich za isiotow,tylko Ty jeden oswiecony.bo tak nie jest.

@Leone_Marco, daj spokój, to jak pisanie na Berdyczów!

2 polubienia

Nie pamiętasz tego zajścia jak wylądował w szpitalu, po tym jak jadł same ogórki, przez dwa dni nie doprowadziłby się do takiego stanu. Cwaniak jeden i jeszcze do szpitala nie chciał pójść.

2 polubienia

Jednym slowem Calabrese))

Mam najlepiej ułożony światopogląd i najbardziej uproszczony. Dlaczego to miałoby być niemożliwe? Siły Wyższe obserwują nas i pomagają nam w dobrych i szlachetnych dążeniach. Dużo się zmieniło w naszym świecie. Zmieniła się sytuacja geopolityczna i zmienia się klimat. Mamy wielkie szanse doczekać wkrótce jeszcze większych zmian.

@Bingola, upadałem setki razy nie dlatego, że tak mi było wygodnie, Z diabłami nie są lekkie zmagania. Ale dopuszczam, że kiedyś mnie nie pokonają i nie upadnę.

Możesz opisać, w jaki sposób dążyłeś do obalenia systemu marksistowskiego?

Poza tym w swojej odpowiedzi przedstawiasz swój pogląd a ja zawsze chciałem zobaczyć te PLANY a przynajmniej dowiedzieć się, jaką metodą skłonisz ludzi do pracy za darmo dla “wspólnego” dobra. Ja myślę, że popełniasz błąd głosząc swoje teorie na niszowym forum. Jak widzisz, jest nas niewielu i po tylu latach, nikogo nie udało ci się przekonać. Czy nie byłoby bardziej celowe, gdybyś głosił swój program wśród szerszego grona? Ot, na Kafeterii na przykład. Miałbyś wówczas jakieś szanse. Tutaj nie masz żadnych.

5 polubień

@roqq, Moje plany i dążenia nie są związane ani z tym serwisem, ani nawet z internetem, lecz z Siłami Wyższymi i mną samym. Ten serwis traktuję jako pożyteczną rozrywkę i testowanie ludzkiego myślenia… Oczywiście że na pierwszym miejscu stawiam maksymę: “po owocach ich poznacie”.