Ciekawostki o kosmosie?

Zapraszam do poruszenia tematu znawców. Ja coś tam się delikatnie orientuję zaledwie haha

Podejrzewam że @ciekawie i @benasek mogą mieć całkiem sporo ciekawostek

Ale jakich ciekawostek o kosmosie potrzebujesz? Językowych? :face_with_hand_over_mouth:
Jeśli tak, to proszę:

Ten
kos mo sie
dobrze …

kos-1-1

6 polubień

Sam nie wiem. Co was najbardziej zastanawia? Wiem że temat rzeka i tym bardziej ciężko mi go poruszyć

A kolega @ciekawie proponował temat więc mam nadzieję że trochę pomoże rozruszać temat

3 polubienia

Może za tydzień będę coś miała, no w sobotę jadę na wykład Briana Cox’a :grin:

2 polubienia

Nie opowiem zadnych ciekawostek, bo nic z tego nie zrozumiałam :stuck_out_tongue: okazuje się, że wyklad o teoriach Einsteina i dzialaniu czarnych dziur mnie przerasta :smile: i nie chodzi tu wcale o barierę językową, bo moj chlopak zrozumial z wykladu tyle co ja :laughing: opłacało się wydać kupę kasy na bilety i spedzic 7 godzin w samochodzie żeby poczuć się jak ostatni tłuk :smile:

3 polubienia

Nie przesadzaj, kosmos duzy, to i zrozumiec trudno :joy_cat::wink:

2 polubienia

Nie przejmuj się Temat czarnych dziur jest tak skomplikowany, nieintuicyjny, że niezrozumienie zagadnienia w niczym Ci nie ujmuje. Jednak fakt, że czarne dziury zostały przewidziane a dopiero potem odkryte powinno niektórym dać do myślenia…

3 polubienia

Ja nawet nie potrafię wytlumaczyc czego ja tam nie zrozumialam :joy: moj mózg chyba skwierczące odglosy tam wydawał. Ogladalismy programy naukowe tego profesora w TV i byly bardzo interesujące, no i wiadomo, bardziej przystepne dla normalnego widza, ale to juz byl inny poziom…

3 polubienia

Noo… :smile: tak sobie wmawiam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Litera za nokautem milicja przed literą,
birbanta zagwozdka jest teraz dopiero… :shushing_face:

:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nikt nic nie poratuje tematu :frowning: ?

Tylko 2 osoby mogą mieć całkiem sporo ciekawostek.<-Tak jest napisane więc milczę :wink:

2 polubienia

Nie tylko. Po prostu te dwie osoby podejrzewam :wink:

1 polubienie

Co Ty taki Sherlock?

1 polubienie

Ano zboczenie zawodowe co poradzić heh

Ty mi napisz lepiej, czy jesteś w posiadaniu filmów z wywiadami z rzekomo Obcą Istotą w ramach projektu Blue Book z lat 60. Wywiady znam, ale wydaje mi się, że nie wszystkie.

1 polubienie

Kolega @benasek
Swiat ma wiecej wymiarów i niekoniecznie euklidesowych :innocent::innocent:

1 polubienie

A coś nowego dla mnie?.. :thinking:

3 polubienia

Biala dziura w zyciorysie gwiazdy :joy::joy::joy:
I może jakiś rebus?

2 polubienia