Co bajkowego macie w domu albo swoim otoczeniu?

Ja mam jedynie na znaczkach,bohaterów bajkowych.Produkcja radziecka i brytyjska.I chyba coś jeszcze amerykańskiego…
Córka ma więcej.Kubuś puchatek,miś Paddington oraz kilkanaście chyba,misiów oraz psiaków bezimiennych…
Jest także zbiór ok. 30 filmów Disneya.
Na bombkach choinkowych aż roi sie od bajkowych widoków.Tyle że to takie wszystko śnieżno bałwankowe plus nieodłaczny jeleń i sanie… :innocent: Nikt konkretny.
Najbardziej bajkowy pozostaje jednak od wielu lat,film Franka Capry z 1946 roku"To wspaniałe życie"z Jamesem Stewartem i Donną Reed.Nie wyobrażam sobie Świąt bez tego filmu.Podobnie jak bez Opowieści wigilijnej ,Dickensa.
Taki świąteczny kanon.
I na koniec,zestaw 3 t-shirtów z…tajemniczym Don Pedro,szpiegiem z krainy deszczowców.
Carrramba!!! :wink:

3 polubienia

Don Pedro jest niezapomniany :smiley:

2 polubienia

Ach…Zapomniałbym!!!
Moja koszulkowa duma!
Mam czarny t-shirt ze Statlerem i Waldorfem z Muppet Show!

2 polubienia

to nie bajka a skrzecząca rzeczywistość :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Jaki ja jestem stary…

???
A to niby dlaczego? :thinking:

Bo to było dawno - Muppet Show.

Tajemniczy Don Pedro byl znacznie dawniej…

1 polubienie

Weź nie mów…

1 polubienie

Ostatnio na CBS ,chyba Drama,powtarzają The Fugitive [Ścigany] z kapitalnym a zupelnie zapomnianym,Davidem Janssenem,w roli doktora Kimble.
Ten serial byl w naszej tv gdy mialem 5-6 lat…
Ale ja właśnie takie wspomnienia uwielbiam!

2 polubienia

Nic

Obrazek, który dostałem od @Vilemo i trzy książeczki mieszczące się razem w dłoni od kolegi @benasek
Jedno i drugie jest dziełem ich rąk. To najcenniejsze, co mam w swym mieszkaniu.

4 polubienia

A co jest na obrazku?

Tęczowe ptasie pióro na błękitnym tle.

2 polubienia

O, to ładne.

1 polubienie

Przypomniał mi się jeszcze Pampalini,lowca zwierząt. :joy:
I z nim mam także koszulkę…To najnowsza zdobycz.Oczywiscie z niezastąpionego Bytomia!

2 polubienia

O ile się nie mylę, to o nich piszesz:

Tutaj już następna na Ciebie czeka

3 polubienia

Bo to są książeczki dla krasnoludków :thinking:

2 polubienia

Przede wszystkiem dla dobrych ludków, dlatego je dostałem… :yum:

4 polubienia

Prawda jest taka, ze w całej historii Wszechświata nie zdarzyła się do tej pory sytuacja, by taka książeczkę dostał byle kto …

Tak więc dobrze Waćpan prawisz :grin:

3 polubienia