Co było nie tak w tym wpisie?

Trojka to porażka

Nie bylo mnie,jak zwykle gdy cos sie zaczyna…
Ale calkowicie sie zgadzam ze zdaniem na temat ojcostwa.
Czyli,jesli to nie byla pomylka,zaraz ktos mnie usunie…:laughing:

3 polubienia

Zobacz sobie Frontière(s)

To może być dobre jakieś nazi ohoho :rofl:

1 polubienie

Taa. Nie tylko naziole ale kanibale.

Ale jedzą podludzi a nie siebie :rofl: czyli są na samym szczycie… W sumie to jest logiczne… Zwykły człowiek je zwierzęta. A nazikanibal je człowieka który je zwierzęta, więc ma prawo uznawać się za nadczlowieka XD

1 polubienie

To jest film metaforyczny. Tłem jest wygrana prawicy we Francji.
Zresztą zobacz i sam znajdź polityczne smaczki.

Prawica pisze na filmwebie że to film lewacki piętnujący radykalną prawice i nazizm.

1 polubienie

Prawie?Czyli taka z fiutem? :star_struck:

2 polubienia

Prawie mam. Nie, prawie-dziewczyne :rofl:

1 polubienie

Pier Paolo Passolini i wszystko jasne:))

gumowa krokodylica

2 polubienia

To jest strzal w dziesiatke,

Tu masz …
https://forum.pytamy.online/t/male-sukcesy/1626/36

Kilkam i nie widze niczego Twojego…Reszte juz widzialem.A na dole jakies przenosiny…na poczatku zas tekst ratatujki ktora sie wkurzyla…
Nie wiem co wsiaklo ale widywalem juz gorsze spiny.
Ja juz chyba 4 razy rozmawialem na TEN temat.A BARDZO ale to baaaardzo rzadko,wchodze na poczte by cos prostowac…
Nic sie nie zmieni dopoki nie ustana prowokacje.A sa one bardzo rzadko stosowane za pomoca wyzwisk.Najczesciej jest to zaczepny"punkt widzenia".Nie dlatego ze tak sie mysli ale po aby wywolac okreslone reakcje.
A gdyby bylo sie kims dobrej woli to ZREZYGNOWALOBY SIE z prowokujacego stawiania sprawy a nie czerpalo z tego satysfakcje.
I to jest wersja dyplomatyczna.Jeden z moderatorow,do ktorego zreszta nie mam w przeciwienstwie do starego forum,wiekszych pretensji,uslyszal znacznie wiecej i chyba nie byl z tego powodu najszczesliwszy :innocent:
Wracajac do opinii…Zauwazylem ze dominuje tu chec tzw.grubej kreski czy po prostu odciecia sie od przeszlosci by kazdy mial szanse zaczac od nowa.
Osobiscie jestem zdecydowanie przeciwko bo zmiana szaty graficznej oraz zmiana szefostwa to akurat nie sa zmiany ktore dotycza tego goscia…A innych zmian,nie mowiac o przeprosinach czy czyms w tym stylu,nigdy nie bylo.
Ale nawet jesli przyjac [bo teoretycznie,czemu nie?] ze ta amnestia jest dobrym rozwiazaniem,to mozna wymagac i zyczyc sobie aby taki ktos,zachowywal sie inaczej.
Przeciez gdyby wiezien wyszedl z ciupy i majac na swym koncie “bagaz”,zaczal znowu podskakiwac,spakowano by go ponownie i tym razem juz sie z nim nie pieszczono.Tak to przeciez wyglada,czyz nie?
I fajnie byloby aby zaczelo tak wygladac takze i tutaj.Bo nie wpadam na to forum po to by kazdego dnia czytac to glupie “ryjowanie” na temat czyjegos wieku,na temat czyichs opinii czy czyichs decyzji…I nie zmieni tu nic uporczywe obracanie wszystkiego w jaja…
Widze ze kilka osob wrocilo z niebytu,majac zapewne nadzieje ze tu bedzie bezpieczniej,normalniej,zdrowiej i bez uzerania sie z gosciami czy niebieskim planktonem.Oosbiscie prosilbym"zarzad" aby glownie TE tendencje uszanowac!Bo nic lepszego nie moglo spotkac nowe forum jak powrot dawnych znajomych czy dla niektorych przyjaciol…
Nikt,poza ludzmi niezrownowazonymi psychicznie,nie trwa na forum dla grandy czy pyskowy.Bo dla czlowieka normalnego,nie ma w tym zadnej przyjemnosci.Jako ze ta mysl wydaje mi sie oczywista,koniec ode mnie i ani slowa wiecej.

6 polubień

Jament .
Naszła mnie jeszcze taka refleksja, im mniej o sobie piszemy, tym lepiej, nigdy nie wiemy, co i kiedy zostanie przeciw nam wykorzystane.

1 polubienie

Tez prawda…
U Julii pisalem sporo bo akurat mam sie czym chwalic.Ale przede wszystkim uwazam ze jesli czegos sie od siebie,nie wpusci w dane forum,dla danej spolecznosci to bedzie to potem wygladalo jak na kafeterii.Glupkowate rownowazniki zdan na poziomie gimnazjum i to takiego raczej prowincjonalnego…
Tak ze owszem,zgadzam sie ale granicy jakos na chwile obecna,wytyczyc nie potrafie…

1 polubienie

Nie myślę o konkretnej osobie, lecz tak ogólnie, z perspektywy lat stwierdzam,że lepiej zostawić dla siebie zarówno radości jak i smutki , są ludzie, którzy robią screeny , żeby mieć z czym wyskoczyć nawet za rok lub dwa…

1 polubienie

Koorv…Jak czytam cos takiego to mi sie wszystkiego odechciewa.
Nigdy,nie wypuscilbym takiej osoby z psychiatryka.

1 polubienie

Do głowy mi nie przyszło, żeby coś kopiować i zapisywać w pamięci komputera…

1 polubienie

Widzisz…a ja mam. Mam większość screenow wiadomości od Tensora. Sporo z nich potrzebowałam dla policji A i sporo innych nie zgloszonych a nadal tam by się nadawało.

3 polubienia