Co cie zalamuje?

opis bedzie pusty, bo sie zalamuje wlasnie.

Na ile pierwszą część pytania w miarę rozumiem, drugiej ani trochę.

1 polubienie

rozmawiam z systemem;) mowi mi “opis nie moze byc pusty”

1 polubienie

juz zmienilam, zeby nie bylo zamieszania

Będę szczery - załamuje mnie poparcie dla PiS w narodzie. Jakzesmy się skundlili i schamieli!

4 polubienia

Wiele rzeczy. Najbardziej poczucue bezsilnosci i niemocy

1 polubienie

Ale wytłumaczenie jest proste XD… PO jest nie lepsze, też można napisać że załamuje mnie poparcie dla PIS-PO ogólnie w narodzie, a ludzie wiedząc że są skazani na PIS albo PO, widać wola już pseudo patriotyczne pis plus rozdawanie kasy niż nijakie PO (jednocześnie jako część tego POPISowego bloku) , które gwarantuje tylko to że nie zbankrutujemy lol ale tak i tak przy rządach PO musimy dalej męczyć się ze złym popisem tylko z ta bardziej nie dbajaca na co dzień o Polaków wersja XD więc wola już programy socjalne na poprawę tej szarej polskiej rzeczywistości🤣 przecież nikt nie wierzy że z pomocą PO polska stanie się kiedyś państwem na dobrym poziomie, a PIS chociaż coś daje.

a nie mozna obalic politykow, i zrobic jakas rewolucje? obsadzic rzad specjalistami i filozofami

@raja przy obecnej partyjnej ordynacji wyborczej? Zobacz jakie miernoty powchodziły do PE po ostatnich wyborach, tylko dlatego że przywódca partii wstawił ich na pierwsze miejsce - Zalewskaz Szydło, Mazurek itp.

1 polubienie

Nie tyle załamuje, co martwi, że nie ma realnie alternatywy dla PiS. Może ta Agrunia?

3 polubienia

Od jakiegoś czasu ciągle to samo z przerwami.
Ogólnie: przeszłość bez sensu i przyszłość bez perspektyw.
O, jak pozytywnie zabrzmiało :joy:
Nie no, pewnie trochę dramatyzuję, ludzie mają większe problemy. Ale jakieś załamanie ostatnio mam, tylko z przerwami.

1 polubienie

Dlatego coraz więcej ludzi odchodzi w ogóle od wyboru PiS PO, przynajmniej z tego, co zauważyłam, na rzecz mniej znaczących w tej chwili partii.
Chociaż nie brakuje i takich (ale tu zauważyłam ogólnie podział mniej więcej starsi-młodsi), którzy uważają, że nie ma sensu głosować na kogokolwiek innego i dokonują takiego, nawet w swoim mniemaniu, wyboru “między dżumą a cholerą”. A PiS, fakt, że w mentalność takiego archetypowego Polaka trafia idealnie.

2 polubienia

Pytam całkowicie z ciekawości: na jaką partię obecnie być zagłosował, Krokodylu?

Na konfederacje albo partie Korwina osobno xd

1 polubienie

Permamentne braki…Ustrój się zmienił…Sklepy pełne…Dziewic wciąż niedostatek na rynku…

1 polubienie

Megalomania

1 polubienie

Nic na dłużej…A na krótko,tzw.sytuacje bez wyjścia lub…złośliwość przedmiotów martwych :grinning: