Co czujesz patrząc na polską flagę i godło?

Wstyd, dumę?
Myślisz o bohaterach wojennych czy współczesnych podziałach?
Zmarnowaliśmy ofiarę przodków?

2 polubienia

Tak nas podbierasz? Chcesz obudzić ducha patrioty?
Zrób przedtem ankietę wśród użytkowników naszego forum.

Kto z nas mieszka w Polsce :grin:

Mieszkasz w Polsce?

  • Tak
  • Nie

0 głosujących

1 polubienie

Zagłosowałam, ale nie o to mi dokładnie chodziło.
Jestem zdania, że patriotyzm w Polsce dawno stracił na pierwotnym znaczeniu, zbyt wielu uciekło w poszukiwaniu swojego Eldorado.
Mamona kolejny raz okazała się ważniejsza.

2 polubienia

Widze calkiem ladnego orla, z tych, ktore sa w godlach roznych krajow jest jednym z najladniejszych. Co do flagi i kolorow narodowych? Sa wyroznikiem, ale zeby od razu dawac sie za to zabijac i to najczesciej w imie cudzych interesow?
Ja pod tym wzgledem pacyfistka, dekownik i na barykady to pojde nie dla idei, a jesli poczuje sie bezposrednio zagrozona. Patriotyzmu to powinni sie nauczyc politycy i generalowie. A jak juz chca, to niech walcza w pierwszej linii.

2 polubienia

Wzruszenie i dumę.

1 polubienie

Dume.
Nie odpowiadam za zdrajców,szmalcownikow,kolaborantow,tchorzy itp.I flaga tez nie jest niczemu winna.A innej nie mamy.
A o bohaterach wojennych mysle bardzo często.Moj ojciec walczyl w kampanii wrzesniowej wiec mam to od dziecinstwa.
Fladze winnismy szacunek a jesli te slowa nie przekonują,zawsze mozemy czerpac wzorce od tych ktorzy te sztuke opanowali.
My tymczasem nie szanujemy ani siebie,ani tym bardziej innych co widac po zachowaniach wielu Polakow za granica.O samym kraju juz nie wspominam…Czego komuna nie zaszczepila to wspolczesna polityka dzieli jak zadna sila przed nią.A pod flagami gromadza sie ludzie ktorzy wystepuja PRZECIW innym,nie zas reka w ręke z innymi.

4 polubienia