co do usprawnienia

dopiero się poruszam na nowym miejscu. Czytałem też dość sporo wypowiedzi na temat że jest fajnie itp. Nie chcę marudzić i to na początku. Ale porównać można.
Na przykładzie pytania Reksia, brakuje mi przejrzystości. Czyli jak chcę odpowiedzieć na dany post, to moja odpowiedź wyświetlana jest pod danym postem a nie na końcu. Nie wątpliwym plusem jest, że można wstawić cytata danego postu na który się odpowiada. Choć przy wielowątkowej dyskusji, trzeba się trochę nagimnastykować żeby łapać, co kto komu.

2 polubienia

Spokojnie przyzwyczaisz się. Jak co pytaj jak przed chwilą. Odpowiem na wszystko jeśli będę miał wiedzę.

5 polubień

dodam że funkcja “ignoruj” działa czasowo - najdłuższy wymiar to 4 miesiące (przynajmniej tak mi pokazało)

Tak. ale to chyba nie problem? tu troli nie ma i nie będzie.

Tak, już załapałem nową formułę, choć początkowo trochę mi doskwierała :smiley:

2 polubienia

Jakby co, to mamy tu temat, w którym możemy sobie ponarzekać. To pytanie jest gdzieś niżej. Ale się tam powyżywałem, szczerze do bulu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Kwestia przyzwyczajenia na początku też nie mogłam wszystkiego załapać :wink:

1 polubienie

Jeszcze się taki nie urodził co my każdemu dogodził. Kwestia przyzwyczajenia.

2 polubienia

Uwielbiam to pytanie :grinning:

3 polubienia

Jedno z lepszych tu, dla mnie.

2 polubienia

Zawsze zrywam boki jak Was tam czytam :joy:

1 polubienie

@janusmakroniusz już pewnie szuka. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

dzięki. To pewnie dla tego że bywałem jeszcze na “starym okręcie” i mi umknęło

1 polubienie

Stary okręt zrzarły szczury zwane anonimami.

2 polubienia

Z tego, co zdołałem zauważyć, odpowiedzi na posty wyświetlane są w dwóch miejscach, i jako następna odpowiedź i pod postem, do którego się odnosi.

1 polubienie

tak ale klikając avatar wyświetla ci się

1 polubienie

Nie wiem, czy działa do końca prawidłowo, bo wczorajsze ignoruj musiałem dziś ponowić, choć wybrałem opcję najdłuższą.

1 polubienie

funkcja ignoruj? nie wiedziałam,że coś takie jest a teraz jak wiem to nawet nie wiem gdzie? jestem zielona tutaj:)))

Spoko. zaraz fachowcy Tobie wszystko wytłumaczą.

1 polubienie

musiasz wejsć w profil danego użytkownika. Na górze po prawej stronie będzie napis “normalny” klikasz na niego i wybierasz

2 polubienia