Co dziś śmiesznego zobaczyliście?

Też mi się to we mnie nie podoba. Ale tyle rzeczy mi się we mnie nie podoba, że jakoś staram się z tym żyć, choć lekko nie jest :grin:

2 polubienia

Trochę się zastanowiłam i chyba jednak Cię rozumiem :wink:

image

3 polubienia

Takie ogłoszenie widzialem

4 polubienia

Było już po północy więc było"dzisiaj" :blush:
Znowu popłakałem się ze śmiechu,przy ostatnim,21 odcinku Czterdziestolatka.
Karwowski padł na zawal i znalazł się w szpitalu.
Dwaj genialni aktorzy, Zygmunt Zintel i Wiesław Drzewicz [obaj już nieżyjący] w roli pacjentów,sasiadow Karwowskiego z jednej sali, dali taki popis aktorstwa ze trudno oddech było złapać ze śmiechu :innocent:
Zreszta ten film, pozornie blachy, moim zdaniem jest serialowym arcydziełem Gruzy,znakomitego obserwatora a role w tym filmie są obsadzone bez pudła.Co jedna to perełka!!!
Mozna sypac przykładami do rana…

3 polubienia

To kup sobie krzywe zwierciadlo. Przejrzyj sie. Bedziesz mial pewnosc, ze w rzeczywistosci wygladasz znacznie lepiej :smile_cat::wink:

3 polubienia

Chciałem kupić, a jakże. Ale nigdzie nie widziałem takich jakie bym sobie życzył. Chciałem krzywe, ale w złocie z brylancikami dookoła. Nigdzie nie widziałem, a zamawiać nie będę. Zamówione to będzie dużo droższe …
A może Ty masz takie na sprzedanie? :thinking:

1 polubienie

Lusterko sie obrazilo
I nie chce powiedzieć co jest po drugiej stronie.

1 polubienie

Każde lusterko może się obrazić, bo przecież odbija obrazy!

3 polubienia

Użyj netu jako lusterka. Jak ci odpiszą homo sapiens to będzie lepszy efekt niż krzywe zwierciadło. Tylko się nie przejmuj, jak mendy ludzkie Cię dopadną…

2 polubienia

W zeszłym roku widziałem, jak jeden kot chciał upolować motyla, czaił się i skoczył, a motyl spokojnie zmienił sobie kwiatek, skok chybiony. No to przyczaił się po raz drugi i w tym momencie, jak spod ziemi pojawił się mój kot, pacnął łapką i po motylu. Potem spojrzał z politowaniem na kolegę sobie poszedł.

5 polubień

Bo to był kot Łomot
(To od ŁOwca MOTyli)

5 polubień

“Agata ma 45 lat. Kiedy okres się spóźnia, myśli, że to menopauza. U ginekolożki czeka na rady dotyczące uderzeń gorąca, a słyszy od lekarki: piąty tydzień. Tyle koleżanek ma, a nie słyszała, żeby któraś menopauzę liczyła w tygodniach. Ciąża, piąty tydzień – uśmiecha się lekarka”.

3 polubienia

Dzis jadac na rowerze do pracy minąłem wóz asenizacyjny (czyli mówiąc krótko- szambiarkę). Na zbiorniku na fekalia byl telefon do firmy i slogan reklamowy: CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ! :slight_smile:

5 polubień

Trzeba było na nim wymalować trzy literki i cyferkę:
TVP1

5 polubień

Szczęście, że nie napisali: dobre bo polskie. Teraz na wszystkim piszą jest jest polskie.

5 polubień

Nie zdziw się:

6 polubień

Jak to brzmi - polskie szambo! :smiley:

5 polubień

“Często myślimy, że to, co nas podnieca, to romantyczna kolacja lub podrywanie. To może działać dla niektórych kobiet, ale nie zawsze. Inne mogą być podekscytowane, gdy ich partner odkurza cały dom, na przykład. To może być podniecające dla niektórych” – mówi lekarz”.
Gdzieś pisaliśmy o ROMBIE zwanej rumbą…

2 polubienia

ale to jest straszne, bo to prawda :frowning:

1 polubienie

Dlaczego nie “Karolek”?

3 polubienia