Co jest Twoją życiową misją?

Co jest Twoim przeznaczeniem? Po co pojawiłeś się na świecie?

4 polubienia

A co ja miałam do gadania?
Tatko zmajstrował, mamcia urodziła i tadaaaam
Jestem :crazy_face:

2 polubienia

Moim przeznaczeniem, jak każdego zdrowego osobnika gatunku ludzkiego, jest przekazanie swej puli genetycznej potomstwu. To mamy zaprogramowane w genach i nie ma co z tym walczyć. Swoją misję wykonałem już niejednokrotnie, jednak czynności z tym związane tak mi podpasowały, że ni jak się bez nich obyć nie da. :joy:

2 polubienia

Zjednoczyć ludzkość, czyniąc realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, na bazie odżywiania wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów, i porzucenia błędnego, antyspołecznego kapitalizmu, na rzecz demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit, z budową czterech w Polsce bajecznych, 50-milionowych Harminijnych Miast Pierścieniowych (HMP).

Bardzo lubie takie pytania.
Mimo iz to wie tylko Stwórca,człowiek ma swoje"narzedzia" aby dochodzić do takiego przesłania…
Urodziłem sie w bardzo dziwnych okolicznościach,graniczacych z cudem…Staram sie wiec cenić i kochać życie za wszelką cenę.I świadczyć na rzecz życia!
Wiele lat zadawalem sobie to pytanie…Być moze odpowiedz w dalszym ciągu czeka na odkrycie ale na dzisiaj moją misją jest bycie ojcem.Nie ma dla mnie nic ważniejszego.

2 polubienia

Nie wiem. Mama i tata tak chcieli.

1 polubienie

To zmień sposób działania, bo jak na razie to strasznie odstraszasz ludzi, przynajmniej tak jest ze mną …

temat moich narodzin?
podobno wrzasku nie narobilam
zobaczylam co mnie czeka

1 polubienie

Pojawiłem się po to żeby żyć i dać życie …tak jak wszyscy inni :grin:

2 polubienia

Nie mam pojęcia, dla mnie każdy dzień jest męczarnią.

Ewentualnie śmierć. Śmierć jest mi przeznaczona. :wink:

1 polubienie

Sama sie zastanawiam…

A co to jest ta pula genetyczna?

Rodzimy sie z wyrokiem dozywocia i smierci :wink:

3 polubienia