Co jest za wodospadem?

Często w grach komputerowych coś kryje się za wodospadem (na przykład w jaskini) - jest tam coś ciekawego.
Co może tam być? Co można tam znaleźć?

Nie wiem co można w grach? Bo nie gram.
Natomiast czasem za wodospadem bywaja jaskinie. Filmik nie jest mój, z YT, ale oddaje rzeczywistość, zwlaszcza koncowe ujęcia. Wodospadow w tej dolinie jest ponad setka, mniejszych lub wiekszych. Ale z grotą za ścianą wody tylko jeden. Wewnątrz mchy, gołębie i turyści.

5 polubień

To miejsce jest przecudne…prawie się popłakałam :frowning:

2 polubienia

Do milych wspomnien zawsze sie chetnie wraca.

1 polubienie

Wprawdzie nie z gry, ale cudo natury. Księżyc za wodospadem

7 polubień

O, to też ładne.

Odpowiem rebusem. Jeśli umiesz je rozwiązywać, to się szybko dowiesz, co może być za wodospadem. Jeśli nie, z pewnością ktoś Ci tu pomoże, więc prędzej czy później i tak się dowiesz …
Rozwiązanie składa się z jednego pięcioliterowego wyrazu.

Rebus 220208

2 polubienia

Hahaha… Świetny rebus! :grin:

1 polubienie

Ale ile liter!

Ja, co za literami w rebusach nie przepadam, musiałem się przed nimi dziś pokajać :grin:

1 polubienie

Nie przed wszystkimi… :upside_down_face:

1 polubienie

Słusznie koleżanka zauważyła … Ta wężowata jak ten wąż gdzieś uciokła :thinking:

1 polubienie

No one już takie są. Niesforne. A tyle ich jest, że nie upilnujesz. :wink:

1 polubienie

Iguacu w Brazylii…Być moze to jest do zbadania bo…Przypomina mi sie skekwencja z Ostatniego Mohikanina kiedy córki pułkownika Munro,uciekały własnie tunalem za ścianą wodospadu…I tak to chyba wygląda.Albo ściana skalna albo jaskinie…

2 polubienia

No wodospad piękny tylko co w tych jaskiniach?

Na ogół,nic.Pewnie jakaś fauna sie znajdzie ale nie jest to nadzwyczajne “środowisko” do życia na codzień :innocent:

Rebus rewelka. :grin: Bylam za wodospadem i nie znalazłam tego :frowning:

1 polubienie

Ale jak to? :thinking: Musi być …
Nie mogę powiedzieć, skąd wiem, ale jest … Na pewno jest!

No chyba, że już go ktoś zabrał! :shushing_face:

1 polubienie

Musial ktos zabrać :frowning:

1 polubienie

Ciekawie zrobione to zdjęcie…
Widzialem kiedyś coś podobnego w Chorwacji,o zachodzie słońca…Ale sceneria [Krka] była zupelnia inna.

1 polubienie

A teraz wracam spać…Covid mnie ominal ale mam angine i zapalenie krtani…Straciłam glos i w ogóle czuję sie fatalnie :frowning: