Co ludzkość pocznie kiedy zabraknie jego/tego?

Na stojąco też można płakać.

2 polubienia

No chyba tak . Tak słyszałem gdzieś że siąść i płakać xd

1 polubienie

Dobrze słyszałeś, bo to polskie powiedzenie jest. Oznacza większą rozpacz.
Chyba w Niemczech podobnie mówią, bo kiedyś to wyartykuowałem i zostało przyjęte ze zrozumieniem.

1 polubienie

Było by mi trudno. Przyzwyczaić trzeba by się do tego, ale z gorszymi rzeczami musiałam sobie radzić i dałam radę.

3 polubienia

Tak właśnie wpisałem w Google to powiedzenie i nawet jest związane z artykułem z 2005 roku gdy wygrało pis :rofl: a w niemieckim to nie wiem.

1 polubienie

Bez google i internetu ludzie żyli. Bez komórek też (nawet bez tych szarych dajemy se radę, przynajmniej niektórzy).
Założę się że gdyby to zniknęło bardzo szybko byśmy sobie dali radę bez tego.
Jedna z największych zalet człowieka to niesamowicie szybka adaptacja do zmieniajacych się warunków w jakich żyjemy…

7 polubień

Ale najpierw przepełnione oddziały psychiatryczne i więzienia.

1 polubienie

bo wlasnie o to chodzi co swiat pocznie bez wujaszka google?

Czy szybko to nie wiem. Wielu już jest z tych czasów, że bez tego nie żyli w ogóle, gdyby teraz miało zniknąć to jeszcze większość starszych ludzi pamięta jak się żyło i co robić to pomogą. Lecz za jakieś 50 lat to będzie wiele większa katastrofa niż dziś.

Może by trzeba wprowadzić do szkół jakieś lekcje/zajęcia z przeżycia bez google i netu.
Ja córkę kilka lat z rzędu wysyłałam na takie obozy harcerskie. Wracała zawszona, pogryziona przez kleszcze i brudna, łatwo nie było nawet mi patrząc na to, ale to dla jej dobra na w razie co…:crazy_face:

2 polubienia

Pytasz o Google, czy cały ten internetowy biznes?
Prywatnie bez Googli/internetu można żyć. Gorzej byłoby z firmami, bankami, międzynarodowym transportem itp. A gdyby “siadły” satelity? Armagedon!

2 polubienia

Wroci do bibliotek… :slight_smile:

To ja sie pytam: jak przeszukujesz google??? :joy:

To ja odpowiadam, ze jak każdy, ale robię to bardzo rzadko. To, co mnie w necie interesuje od dawna mam na zakładkach i tego jest niewiele. Gdyby nie Pytamy, to do netu zaglądałbym, co któryś dzień. Gdy pracowałem, to tylko w weekendy włączałem komputer.
I to na niedługi czas.

1 polubienie

Natura i rynek,nie lubia pustki.
Nie bedzie google,bedzie inna firma.

1 polubienie

Poza pytamy,pregldam informacje z kraju i ze swiata.troche muzyki,jakis film.
I to jest na tyle.
Z TV juz dawno zrezygnowalem,czasem radio wlacze.
Chociaz mam cala dobe do dyspozycji,umiem ja wypelnic.

1 polubienie

Ja podobnie plus sport i czasem szukam nowinek historycznych. Ale tu więcej głupot znajduję, niż tego, czego szukam, choć, nie powiem, perełka się trafi.

1 polubienie

Lubie tez ciekawostki historyczne.
Tyle ze moja pamiec do dat inazwisk,jest mniej wiecej taka,ze jest jej mniej,jak wiecej))
Ale smezdarenia panietan))

1 polubienie

Ale mnie chodziwszy o to, gdzie masz google… :joy:

1 polubienie

W kąpie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bo juz mi rozne obrazki do glowy sie pchaly… :joy:

1 polubienie