Co mają powiedzieć harmonijne, odczuwające, pragnące żyć w zdrowiu i kochać,

pożyteczne ryby i inne stworzenia wodne, skazane na niewyobrażalną gehennę przez ten debilny, barbarzyński gatunek ludzki, kierowany przez bezmyślnych polityków, naukowców, kapłanów?

Dalej się nie wstydzicie należeć do takiego przygłupowego, barbarzyńskiego, patologicznego, nieharmonijnego, złośliwie nowotworowego gatunku ludzkiego?

A tam w Wisle to jeszcze cos zylo?

2 polubienia

Za komuny Wisła była jednym, wielkim ściekiem, ale za demokracji ją silnie oczyszczono, co obiektywnie przyznać trzeba. Niestety, to co się teraz stało jest lokalną klęską ekologiczną wymagającą energicznej interwencji.

3 polubienia

Planeta Ziemia i SIŁY WYŻSZE rychło pokażą bezmyślnej ludzkości jej barbarzyństwo, bezmyślność, patologię, nieodpowiedzialność.

Będzie z tym debilnym gatunkiem 100x gorzej, niż ludzie są na to przygotowani.

I bardzo dobrze, jestem za…

1 polubienie

I jak ja mam teraz nad morze jechać… Nad morze? Nad ścieki warszawiaków fuuu. Sorry jem

1 polubienie

Państwo było na dorobku, budowało ile mogło, dodatkowo tłamszone wyścigiem zbrojeń przez zamożniejszy Zachód. Mieszkałem nad Pilicą w Tomaszowie Maz, gdzie pod wodzą marksistów wybudowano wielką oczyszczalnię ścieków. Pewnie było podobnie z innymi rzekami. Widziałem jaki syf płynął Bzurą, Wartą.

A jakie szamba z pięknych jezior porobiły PGRy. A teraz te jeziorka mają znów przejrzystą wodę

2 polubienia

Teraz to mamy kolejną mega katastrofę ekologiczną na Wiśle, a będzie jeszcze 100 x gorzej, bo żyjemy po to, aby zrozumieć istotę życia harmonijnego, a nie nieharmonijnej, patologicznej, ogłupiającej cywilizacji ludzkiej.

1 polubienie