Co maja wspólnego?

Były minister i discopolo?

7 polubień

Nie wiem co maja wspolnego, ale zauwazylam dziwny wplyw koronowirusa na niektorych Polakow - uszkadza im mozgi

3 polubienia

Dotyczy jakoś dziwnie prawaków. Prawie bez wyjątku.

2 polubienia

Tępotę umysłową, ot co…

1 polubienie

Ten Świerzyński to baran. Wystarczy go posłuchać podczas jego występów…, jak beczy.

1 polubienie

Dobrze uchwycone.
Mam w doopie Maciorewicza a jeszcze głebiej tego imbecyla.
Ale warto zauważyć te usilną tendencje do prostactwa,do robienia z wszystkiego obleśnego prymitywu.Zaczyna sie przekaz do kojarzenia:rząd [ktory zrobil cos dla ludzi],disco polo [muza dla kazdego do zabawy],kościół [wiara przygarnia maluczkich].
Zaden socjalizm nie zrobil tego perfidniej.
Tak jak islamce wchodza do Europy bez jednego wystrzału,tak pis-dzielcy nie muszą nikogo zamykać,karać ani nawet malować"Sternika".
Samo sie kula bo masy pracujące sie “identyfikują"i sa wdzieczne :face_with_raised_eyebrow:
Teraz pogonią pracodawców,oglosza powszechną nienawisc dla"nierobów” czyli nauczycieli a pewnie nie zabraknie i takich ktorzy bedą chcieli palic teatry lub galerie jako wylegarnie"inteli".Pamietam to pogardliwe okreslenie jeszcze z podstawówki!

3 polubienia

@Bingola
@birbant
Tylko mi wytlumaczcie grzecznie co tomjest prawak a co lewak w dzisiejszych czasach

1 polubienie

Jedno i drugie DNO!!!

Brak inteligencji

3 polubienia

czytac i pisac to oni pewnie potarfia, liczyc na swoja korzysc tez…

@ata-ata: prawak to odwrotność lewaka! :slight_smile:
A tak na serio: lewak to pogardliwe określenie człowieka o poglądach lewicowych, zwykle nadmiernie tolerancyjnego, poprawnego politycznie, antyklerykała, antykapitalistę.
A prawak, konsekwentnie: nietolerancyjny, zwolennik tzw. tradycyjnych wartości, wróg emancypacji, homoseksualizmu, związków partnerskich, zwolennik bicia dzieci (i jak trzeba - żony), klerykał, chcący żeby wszystko była “tak jak zawsze było”.
Myślę, że ci wyjaśniłem?

3 polubienia

@Bingola
:dizzy_face:
To ani ten, ani ten by mi nie odpowiadal
A jest jakis posrodku? Jakis “sredniak”?

Jaaa! :blush: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

@birbant
Brawo ty!
:clap:

3 polubienia

Potwierdzam - Birbant jest “centrak”

2 polubienia

Bredzisz przynajmniej w trzech punktach.Ba!Co ja mowie…w 4 i to bez zastanowienia.
Po co oklamujesz kolezanke?
Jakis cel?
Poza tym co zawsze?

A Ty zawsze tak na serio? Wylujzuj, przecież to żart.

Ok.Sa przeciez ikonki,tak?
Ale nawet nie zaprzeczyłes ze prawak od prawicowca sie rozni…Dla Ciebie to znak rownosci.I dlatego wyluzowanie zostawiam sobie na bardziej czytelne tematy

Nie trzeba zaprzeczać. Widać z tej definicji, że prawak jest skrajną wersja prawicowca. Mogę jeszcze dodać że nie wierzy w globalne ocieplenie.

Centrant, :stuck_out_tongue:

1 polubienie