Co myślicie na temat

W koncu jest w języku polskim pojęcie krótkofalowiec?

To nie jest świadomość zbiorowa, a natura ludzka. Ludzie mają takie same emocje. Podobną mentalność, stąd podobne spojrzenie na niektóre rzeczy. Oczywiście nie mówię o charakterze, tylko cechach wspólnych. Człowiek z natury jest indywidualny, tylko że systemy religijne, polityczne, edukacyjne itd, trochę tą indywidualność zakłócają. Ja w chwili obecnej, brnę w kierunku pełnej indywidualności.

A co do “magicznych” połączeń, to nie chce mi się o tym pisać. To jest bardzo “niszowe”, że nie każdy zrozumie, czy zaakceptuje. Jest coś takiego, że w pewnym sensie jesteśmy “połączeni”.

2 polubienia

Czasami prozaiczna odpowiedź jest rozczarowująca. :slight_smile: Mniej więcej jest tak jak piszesz.

Kot to tez czlowiek???
Chociaz okazuje sie byc żbikiem?
:smiling_face_with_three_hearts::innocent: a nie psem?

1 polubienie

Może i taka świadomość istnieje albo i nie-kto to wie.Po przodkach mamy zaprogramowane te same obawy i sposoby postępowania.Na całym globie myślimy podobnie ale dlaczego dawniej te myślenie było idealnie takie samo…piramidy budowaliśmy tu i tam nie mając jak sądzę ze sobą kontaktu.Czyli coś jest i teraz.

Oj, piramida nie wiem po co istniejai dlaczego nasi praprzodkwie? Brali sie do bezsensownej roboty
Kościoły katerdry tez budowano wieżowce? Dla mnie kosmos od pierwszego pietra w górę do iluś stop nad nad, kiedy lot jest abstrakcje i ufam pilotowi, ze ma instynk samozachowawczy
Zycie nie przenosi sie tylko drogą płciową

1 polubienie

Edit wiem, mysle skrótami