Co myślicie o liceum Żeromskiego w Warszawie?

W tym roku jestem w 8 klasie i wybieram se liceum. Chcę iść na humana a w Żeromskim spodobała mi się klasa dwujęzyczna humanistyczna z elementami prawa. Generalnie przedmioty rozszerzone i wgl są dla mnie idealne, ale jestem ciekawa jak to na prawdę tam wygląda. Więc to pytanie kieruje się głównie do uczniów i absolwentów tej szkoły :wink: Jestem ciekawa czy są fajni nauczyciele, czy jest bardzo dużo nauki, jak duże i zróżnicowane są klasy itd.

1 polubienie

Bardzo trudne pytanie zadałaś. Podejrzewam, że nikt tu nie uczęszczał do wzmiankowanej przez Ciebie szkoły.

Szkoła jest dla głupich.
Prawdziwi geniusze i milionerzy nie mają nawet matury.

Dużo nauki tam nie ma. Przyjmują każdego, kto poprawnie napisze:
naprawdę :grin:

1 polubienie

To typowy reklamowy spam
Dochodzimy do poziomu pionu, kiedys ludzie bili sieo szkołę

1 polubienie

@mamjednopytanie Sprawdź w rankingu szkół. Znajdź stronę absolwentów - fora, grupy, opinie. Idź na dzień otwarty. Może ktoś z Twoich znajomych tam uczęszczał albo nadal się tam uczy?

Obawiam się że nawet jeśli ktoś z tu piszących miał jakiś kontakt z tą szkołą, to dziś już niewiele pamięta, a to co pamięta to i tak nieaktualne.
Proszę raczej na forum dla młodszej młodzieży niż my.

Jak z iternatem i zaprzyjazniona z Eton+ do ktorej uczeszczal (a raczej swoja osoba zaszczycał ) prezes lub brat prezesa to kazda dobra

1 polubienie

Nieprawda
Certyfikat wystawia zycie
A ono jest kaprysne
Poza tym czlowiek uczy sie cale zycie i glupi umiera