Co myslicie o swoich nogach?

Krótka charakterystyka, wady, zalety, osiągi :stuck_out_tongue_winking_eye: itp…

Kolano mnie boli…

Może to ostrałoperoza??

Mnie boli pięta. :face_with_diagonal_mouth:
Największym osiągnięciem było zrobienie 3 tysiący kroków. Albo 30 tysięcy… W każdym razie było tego bardzo dużo.

O krok będę pytał innym razem :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:
Gdyby żył Achilles pewnie wiedziałby co zrobić z Twoją pietą…

Ale w rozwinięciu pytania są osiągi, to o co chodzi? Rozmiar? Wiem tylko ile cm ma stopa.

żartowałem, oczywiście zasięg podchodzi jak najbardziej pod osiągi, tak jak i przyspieszenie do setki :wink:

Raczej artretyzm. Taka kacza choroba.

Kacza choroba może być od oglądania TVP

Nie ogladam nawet jak jestem w PL. Znam lepsze srodki wymiotne.

Tez nie oglądam publicznej a przyspieszenie do setki jest u mnie niestety niezgorsze. :face_with_diagonal_mouth:

Na nogach mam piętno achillesowe … czy jakoś tak. :upside_down_face:

Z wiekiem to żylaki…

Czy na sali jest ortopeda! :smiley:

a to my jesteśmy na sali?? tak mi coś nie pasowało od początku zarejestrowania :thinking:

ale skoro tak jest to kim i gdzie jest salowa?

Salowa jest w kantorku.

Salowa jest na salonach.

A na sali jest salami i salaterka :smiley: