Co myślicie o tym pomyśle?

Niezły ale trzeba by go jeszcze trochę dopracować. Najlepiej bez odkurzacza :rofl:

1 polubienie

Super pomysl))))
Ale raczej bym uzyl recznej pompki do wody,
Przynajmniej jest pewnosc,ze nic nie zaiskrzy.
Nie wiem jak obecnie,ale dawne odkurzacze,mialy silniki szczotkowe.
Gdzie na komutatorze ciagle iskrzylo.

Gdzie diabel nie moze to babe i mlodego posle… Czytalam to wczoraj. O taka pomylke nietrudno, nam też sie zdarzylo, ale ubezpieczenie takie sytuacje obejmowało. Przjechala na stacje specjalistyczna pomoc drogowa opróżnili bak, zatankowalo sie od nowa i pojechalismy dalej. Teraz przecież sa gadajace dustrybutory to i o pomylke trudniej. Ale pomyslowosc ludzka nie zna granic.

A nie można by robić w autach różniące się wejścia na on i na benzynę? I różniące się te wtyki na stacjach. I nie wsadzisz końcówki benzyny do auta na ropę xd

2 polubienia

To bylo by bardzo dobre rozwiazanie,wystarczyla by jakas nakladka na wlew paliwa,by nie trzeba bylo roznicowac produkcji zbiornikow.

2 polubienia

Niemiecka blondynka?

55lat. Prawie dla ciebie. Pewnie śpi na kasie :rofl:

Stare dupsko z pajęczyną między nogami. Dzięki.

Niektóre są niezle

55-tki? Prosze cię. 40-tki jeszcze tak ale nie 50+. One już mają uderzenia gorąca, zmienne nastroje i inne cuda. I sadło.

Dlatego kobiety powinny mieć zakaz prowadzenia pojazdów

Mezczyzni debile tez sie zdarzaja. Nie mozna wrzucac wszyztkich do jednego worka. Znam wiele kobiet, ktore swietnie prowadza.

1 polubienie

Zgadzam sie. Faceci są brawurowi ale to kobiety są nieprzewidywalne.

Są to jedynie wyjątki, a o eksploatacji samochodów przez kobiety już nie wspomnę, nawet koła nie potrafią zmienić.

Tylko faceci z kompleksami są brawurowi

Jechałem kiedyś z kobietą, która chyba akurat miała PMS i myślałem, że zaraz zgine. Wolałem iść z buta

Moze nie miala pms, tylko ja tak wkurzales;)

Wobec mnie była ok, tylko wobec innych uczestników ruchu bardzo agresywna, łamiąc przy tym przepisy ruchu drogowego gdzie się da

I teraz wszystkie kobiety sa zle i nie potrafia jezdzic, bo jedna byla zla na caly swiat, ze musi obok Ciebie siedziec;)

Na przyklad ja,nawet sama naprawialam swojego starego forda :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie