Co na meble dac?

Mam nowe meble i sporo wolnego miejsca. Nie lubię bzdur ale tak tego zostawić nie mogiem. Coś muszę postawić by nie wyglądało jakby nikt nie mieszkał.
Kwiaty odpadają. Trochę książek już jest. Zegary też odpadają. Myślę o jakiejś fajnej figurce.

1 polubienie

Aniołki :stuck_out_tongue_winking_eye:porcelanowe daj?

5 polubień

Chyba cię…
Coś oryginalnego chcem. Rzeźba, figura. Może być coś takiego z jajem. Oryginalne, śmieszne, dwuznaczne.

1 polubienie

A jak mebelki wyglądają ? Pochwal się.

Z jajem? Wielbłąda jednojajowego se kup.

1 polubienie

Skromne, tanie ale mimo obaw solidne i pojemne.

1 polubienie

O te górne półki chodzi.

1 polubienie

Okey , mam kilka propozycji , będą się ( chyba) dobrze komponowały w styl , sprzęt RTV , Twój wiek i osobowość :stuck_out_tongue_winking_eye:
To tylko propozycje

1 polubienie

images

2 polubienia

zacznij kolekcjonowac firmowe szklo do piwa i innych alkoholi…

4 polubienia

@okonek chodzi tylko o jedną półkę na samej górze , ozdoby nie mogą sprawiać wrażenia " ciężkich".

1 polubienie

ja na takiej polce ma wlasnie ustawiona kolekcje kufelkow z jednego browaru. a nizej szklanki.

1 polubienie

Zrozumialem czym przykryć XD

Ja bym postawiła taka ramkę ze śmiesznym napisem i cos jeszcze , 2 góra 3 rzeczy i dość .
Oczywiście kolega dokona ostatecznego wyboru .

Postawiłabym coś, w tym stylu:
image

image

image
Jakiś obrazek typu ten Ewy lub zdjęcie w ładnej ramce i już, bo wszystko się kurzy, a wycierać nie ma komu :grinning:
Minimalizm:
image

2 polubienia

@Bocca-Lupo wybrałbym na miejscu @Devil tylko te kule ( mi osobiście najbardziej podoba się osłonka na swieczke) , ale to ma być coś zabawnego.
Zakładając , że na tych meblach będzie telewizor , dekoder , wieża i książki , to coś młodzieżowego , psikusnego będzie idealnie z resztą grało.
Twoje propozycje bardziej dla mnie , z pominięciem tych kuli :rofl: to trzeba pucować żeby blasku nie straciły.

2 polubienia

Od czasu do czasu umyje w płynie do naczyń i gitara.
Młodzieżowe…On facet jest, a nie dziecko :joy:

1 polubienie

Ale młody facet :wink:
Uciekam już , pokażę jeszcze co mój stary sobie postawił na półeczce , mieszkanie jest nasze , więc muszę to tolerować :rofl:

1 polubienie

Tu bardzo błądzisz. Kwiaty działają na kobiety…
Kwiaty doniczkowe zapełniają puste przestrzenie, produkują tlen, udowadniają kobietom, że potrafisz się troszczyć nie tylko o siebie. Kwiaty w mieszkaniu są niezbędne :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Wejdz na Allegro i poszukaj pod rzezby. Tam jest mnostwo roznych dupereli w roznych stylach. Kiedys przegladalam. Na pewno cos wybierzesz. Tylko gora dwie bo to sie okropnie kurzy…