Co napisać?

Birbant możesz być Ty…:stuck_out_tongue: Ja mam gorzej… bo uroiłam sobie starca i wmawiam, że to przez jego mądrość. Ty masz luz. Obczaj po prostu, czy ma psa, kota albo gdzie robi zakupy…

3 polubienia

Justyna i Piotr Miłość czy głupota - Bing video

Ale ja nie nie chcę się teraz umawiać z koleżankami. Tzn, jestem umówiony i pojutrze się spotykamy.

1 polubienie

No to tak napisze do niej jutro
Hej jak tam wakacje mijają a potem to już może jakoś pójdzie

4 polubienia

ja Ci mówię, nie trzeba tracić czasu Potem się obudzisz, jak ja, stara dziewiątka …ucz sięna cudzych błędach i działaj :smiley:

2 polubienia

Kolego to juz nie te czasy :wink:
Teraz doroslych po kuflu piwa przy niepelnoletnin od czci i wiary odsadzaja, a sprobuj niepelnoletniemu dziecku (swojemu) piwo bezalkoholowe kupic w PL?
Zawsze jakis bigoteryjny moher sie znajdzie.
Kolego @tom72828, a nie lepej zamiast pisac wreczyc kwiatka i zagadac?
No w najgorszym przypadku wyslac bukiecik fiolkow sms-esem?

1 polubienie

To znaczy wreczyc kwiatka czy wyslac obrazek przez komunikator?

Poprostu się wstydze jak będą z nią często już rozmawiał to wtedy tak

Nigdy w życiu! To błąd, od razu będziesz na straconej pozycji. Tak sie nie robi!.
Najlepiej zapytaj ją po lekcjach czy możesz ją odprowadzić do domu, bo akurat idziesz w tę sama stronę! Podczas spaceru możesz w trakcie rozmowy wiele się dowiedzieć.

7 polubień

Wakacje są…

4 polubienia

Mógłby spróbować a co raz się żyje spróbuje w roku szkolnym

2 polubienia

Jak ja zrozumiem idee pisania kiedy mozna normalnie pogadac?

F6.39…jesli to to, to wpadłeś jak śliwka w kompot. I tak trzeba będzie odchorować. Ja się nie znam, Bingola pewnie ma rację jak się czaić i wybadać grunt.

2 polubienia

Kolego, pierwsze koty za ploty…

2 polubienia

Tylko się wykąp i wypachnij, czysto ubierz jak ją masz spotykać. Na dziewczyny to działa :wink:

1 polubienie

I dobry bajer. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dobry bajer nie jest zły. Ostatecznie i tak się może okazać, że nie ma tego złego, ale próbować trzeba… :sunglasses:

2 polubienia

W tych sprawach lepszy niż studia… :grinning:

Już my Cię tu podszkolimy…na moich błędach to poradnik można napisać :frowning:

3 polubienia

Nie przesadzaj, bo doniczek zabraknie :slightly_smiling_face: