Co napisać?

Co się chłopak ma stresować, skoro dochodzenie do prawdy akurat w tym przypadku bywa zbawienne na dłuższą metę.

2 polubienia

Padłam :joy:

6 polubień

Birbant żaden bajer! Naturalność, ot co!

2 polubienia

I tańczyć się możesz poduczyć…teraz mało osób umie tańczyć jak człowiek np. sambę disco. Chyba, że jesteś jednostką arytmiczną i/lub nie masz kasy.

Tak doby pomysł z tymi wakacjami. Może jakieś zapytanie czy wybiera się na jakiś koncert czy co tam się dzieje w okolicy (sporo imprez plenerowych latem).

1 polubienie

Albo coś typu: Zespół X gra tu i tu. Wybierasz się?

1 polubienie

Ja też padłam :smile::ok_hand:

5 polubień

@Bingola Tylko teraz wakacje. Najlepiej byłoby gdzieś się spiknąć pod żabką niby kolę kupując. Jest jeszcze opcja przejrzenia profilu na FB żeby wiedzieć czym koleżanka się interesuje i już będzie temat do napisania.

2 polubienia

I pamiętaj: spotykaj ją przypadkiem. Zajmie Ci to czasu, ale są wakacje to masz go dużo :smiley:

3 polubienia

Kurde bele no nie wiem wstydze się troche tego napisać do niej niechce wyjść na debila

A myślisz, że ja mam lżej a starsza od Ciebie jestem,Jak nie zawalczysz, to się nie nauczysz, jak o szczęście walczyć. Potem sobie będzie pluł w brodę, że Ci jakiś koleś ją podstrzelił ;( :heart:

2 polubienia

Masz racje muszę to zrobić napiszę do niej bo lipa będzie

@tom72828 Napisz jej coś. Cokolwiek. Co słychać? Jak jej wakacje mijają? Może ma ochotę na spacer, colę, koncert. Warto spróbować.

3 polubienia

Przejrzałeś profil na FB czy wolna.

2 polubienia

Jest wolna dziś napisałen hej ale nie wiem czemu cofnołem wysłanie wiadomości narazie nie odczytane jest te cofnięcie wiadomości

@tom72828 Daj znać jak Ci poszło. Powodzenia. Zwykłe cześć i co słychać też jest ok.

1 polubienie

No tak jak pisałem wyżej napisałem hej ale coś mi strzeliło czy coś nobi cofnąłem tą wiadomość no i ona narazie tego nie widziała

“zawsze kobieta więcej czuje wstrętów do opieszałych, niżli do natrętów”

1 polubienie

A cóż to za bzdura? :hushed::hushed::hushed:

1 polubienie

Ej nwm co teraz zrobić jak mówiłrm cofnąłem wysłanie wiadomości ona to odczytała tą usuniętą wuadomość i co teraz zrobić?