Co nowego w serwisie

Cześć, mamy trochę nowych dodatków na forum. Każdy użytkownik może wejść teraz w swój profil (klikamy na trybik pod avatarem w prawym górnym rogu)
54%20PM
, potem na “Profil” z lewej strony i na głównej możecie ustawić flagę kraju z jakiego piszecie lub z jakim się identyfikujecie (na dole pod “National Flag”). Wasze postingi będą miały wtedy dołączoną flagę, o tak:

Dodatkowo wprowadziliśmy pole “Odbieganie od tematu”. Jeżeli ustawicie wartość pola “Odbieganie od tematu” to gdy ktoś kliknie na Waszego avatara ta informacja pojawi się pod nickiem. O tak:

Następną dodaną funkcją jest galeria. Tak naprawdę, tylko jedna wtyczka galerii zdaje się robić t co powinna i tylko jedna została zainstalowana. Obsługa jest bardzo prosta. Wstawienie galerii zaczynamy od kliknięcia na symbol galerii w pasku narzędzi (ta mała szachownica):
34%20PM
Pojawi się takie coś:
38%20PM

Teraz możemy zacząć dodawać obrazy tym samym przyciskiem co zwykle:
51%20PM
wciskając (dla porządku) enter po każdym obrazie. Będzie to wyglądać tak:

Po opublikowaniu (utworzeniu tematu) trzeba chwilę odczekać aż system przerobi dodane obrazy na galerię. Po kilku chwilach w postingu pojawi się galeria przewijanych slajdów jak poniżej. Nie należy się przejmować wyglądem galerii na podglądzie postingu.




6 polubień

Wszystko ustawione :)))

avekkk%20(2)

avekkk%20(2)

avekkk%20(2)

avekkk%20(2)

Działa xd

1 polubienie

gdzie Cie z ta flaga wywialo? :wink:

1 polubienie

Jest możliwość wstawienia dwóch flag? Bo zdecydować się trudno.

.cialo gdzie indziej i serce gdzie indziej.

1 polubienie

Ale tam pisze jakieś skróty tylko… Chcialem Wybrać jakąś pasującą do avataru a się nie da…

A pod fałszywą flagą wolno tu się udzielać ?

:wink:

Bhutan
Symbol kraju, smok, jest rysowany i pokazuje dobroć i szerokość serca. Klejnoty trzymane przez smoka reprezentują i symbolizują bogactwo. Żółty w tle reprezentuje władzę króla, a pomarańczowy reprezentuje lojalność wobec buddyzmu tybetańskiego.
w zasadzie nie ma za co ścigać.

2 polubienia

Odbiegam od tematu.
Kupiłem 4 plasterki szynki za 2 euro - Polsko nie przyjmuj euro xd

1 polubienie

Ta biało-czerwona flaga wygląda jak czerwona.

Na telefonie tak wygląda , w lapku inaczej :)))

Test:


2 polubienia

To też zależy od tła jakie się ma, ja mam białe, mi to nie przeszkadza. Zlikwidowałam ta flagę bo w zasadzie po co mi.

1 polubienie

Pobawimy się nowym bajerem i pousuwamy, daj się nacieszyć dziecku :stuck_out_tongue_winking_eye:

Trzeba tekst wpisać?

22-23-59-tumblr_ohv2buFw901uluhv2o1_500 22-04-57-tumblr_p0qywig8Nk1uluhv2o1_500 22-13-19-tumblr_p414d3zZTp1uluhv2o1_500 22-16-04-tumblr_otdvpswl0c1uluhv2o1_500
22-19-35-tumblr_op2808j6VY1uluhv2o1_500
22-13-47-tumblr_oikc3gCLp71uluhv2o1_500

3 polubienia

Macie memy na rozweselenie :grinning:

niedlugo Union Jacka wstawisz :smiley:

Hahahaha właśnie!

@MistrzVarflock wiesz, że ja też nie potrafię uzyskać takiego efektu jak @Szczery_do_BULU z tymi zdjeciami?

1 polubienie

Chyba nikt nie potrafi .
Jeszcze jedna próba