Co o tym sądzicie?

1 polubienie

Ja nie sądzę, bo może oni są bardziej cywilizowani a ja zacofana :thinking:

Nic nie sądzę.
Niech sie Niemcy martwią :rofl:
Oni zawsze mieli z orientacja seksualna klopot. Ale biorac pod uwage urode standardowej Frau?
Jesli chodzi o tęczowa trzódkę to zaczynaja sie sami podkładać.
Wg ministerstwa
https://www.lamoncloa.gob.es/serviciosdeprensa/notasprensa/interior/Paginas/2022/031022-informe-delitos-odio-2021.aspx
Tlumacz google sobie radzi
Reasumujac? Każda akcja powoduje reakcję. I często zniecierpliwienie.

A niech czynią co uważają za stosowne.Właściwie,biorąc pod uwagę urodę Niemek to zastanawiam się jak oni się rozmnażają.W takiej sytuacji więc nie dziwi nic.

3 polubienia

W nocy :wink:

5 polubień

1 polubienie

I po paru piwach…

2 polubienia

Powstaje to co w Polsce nigdy się nie stanie . W Polsce wierzy się w cnoty niewieście i przymyka oczy na rzeczy niewygodne. Jestem jak najbardziej za powstawaniem i popieraniem takich inicjatyw związanych z LGBT. :rainbow::couple_with_heart::couple_with_heart_woman_woman::couple_with_heart_woman_man:

1 polubienie

w koncu moze powstana - wysylanie dziecka do takiego przedszkola obowiazkiem nie jest. a nauka tolerancji? to zalezy jak ja prowadzisz - jak w sposob zrownowazony? jestem za.

Obrzydzenie…
Ale nie o tego rodzaju indoktrynacje chodzi…
Bardziej jednak o wolność
Mimo iz Seksmisja nabiera realnych barw,uważam za ważniejsze by jakiejś wypranej z resztek normalnosci glowie,nie przyszło twierdzić że to JEDYNA opcja…
Innymi słowy,ja Niemców niczego uczyć nie będę ani tym bardziej,zmuszać do niczego.Ale WARA we wzajemności,ode mnie!!!
Od wychowywania i od wtrącania sie do spraw które należą tylko do domu i do rodziny.
Tak na wszelki wypadek…
Ktoś kto przeżył komune,ma po prostu obawy i skojarzenia…Nic na to nie poradze.
MIMO iz to co sie dzisiaj dzieje,wydaje sie gorsze…

2 polubienia

Każda skrajność i do tego przedstawiona jako jedyne, obowiązkowe i najlepsze rozwiązanie jest koszmarem.
Zdaje się podobnie brzmi definicja fanatyzmu?