Co o tym sądzicie?

Finlandia w NATO a Rosja

Jeszcze Szwecja i Bałtyk będzie akwenem natowskim

1 polubienie

Szwedzi podpadli Turkom za azyle dla Kurdow.
Ale kwestia czasu, i faktycznie ruskie okno na oceany bedzie obstawione przez NATO. Zreszta ciesniny Bosfor i Gibraltar już są.
Zostaje polnoc i Daleki Wśród - jak nie zimno, to Chinczyki i Japonia.

1 polubienie

Jestem za zaoraniem rosji :slight_smile:

5 polubień

Myslisz, ze tam cos wyrośnie?
Rekultywacji by trzeba.

2 polubienia

Lepsze nawet zielsko, niż ta … złe słowa cisną się na usta :frowning:

3 polubienia

Już dawno pisałem,że putin jest głupi ale jednak powinien jakiś medal dostać za przyczynienie się do powiększenia i wzmocnienia NATO i niszczenie rosji.

4 polubienia

Cos dzis czytałam, ze Armenia przylaczyla sie probnie do jakisch cwiczen NATO. Gruzja i Moldawia już prawie sie zdecydowały na negocjacie w sprawie akcesu Bedzie znowu iskrzyło z Turcja, bo Ormianie tak latwo nie zapomną

2 polubienia

Coś się powoli rusza.Zobaczymy co z tego wyniknie.Znam Ormiankę i tylko wiem że z Azerami wiecznie się tłuką …

2 polubienia

Putin się przeliczył ze swoją armią

1 polubienie

Armia to odrebna sprawa.
Nawet za Stalina bez pomocy pozostalych aliantow ruscy by dzis mieli jakies panstewko w okolicach japonskiego Sachalina.
A i nie mozna wykluczyc, ze zadzialala zasada - on mial ludzi, pozostali technonogie i moce wytworcze. Czego dzis nie ma Putin - ludzi ma, ale juz z uzbrojeniem? Potrzasanie atomowa szabelką? To czym on bedzie pozniej rzadzil? Promieniotwórczą pustynią?
Moze jemu palma odbija, ale nie sadze, zeby wszystkim dookola.
Nie przewidzial, ze sklocony Zachód w razie potrzeby nie tyle sie nagle pogodzi, ale ma mechanizmy pozwalające na przeciwdzialanie wirusowi. Nawet jak bedzie to Putin a nie covid.

3 polubienia

No właśnie

1 polubienie