Co polecacie na uspkojenie?

Jak dla mnie, za mało danych :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie o żonę, a o teściową sprawa idzie. :shushing_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

To zmienia postać rzeczy, wsparcie nasz kolega u mnie ma

malpa

3 polubienia

Harmonijnego goryla narażasz na niebezpieczeństwo? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Goryl to pikuś, ubaw po pachy będzie, jak nasz kolega w poniedziałek podziękuje bardzo za wsparcie, że dzięki Wam jego kumpel wygrał w wyborach a startował z ramienia
PiS :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 polubienia

Ważne negocjacje…hmm może apartamentowiec kupują pod wynajem, to dopiero będziemy mieli kasiastego kolegę :joy:

3 polubienia

Kasę to się robi szybko na narkotykach tylko. Czytałem iż zwrot w skali roku to 50 za 1. Mowa o tym białym proszku z okolic Kolumbii.

Na budowlance teraz kiepsko. Ludzi do roboty mało. Życzą sobie jakieś kosmiczne pieniądze… Co oni sobie wyobrażają? Deweloper ma potrzeby… auto zmienić co roku na najnowsze…sobie, zonie, kochance i dzieciom…

2 polubienia

Trzeba pomyśleć, o tym…“cukrze pudrze” z Kolumbii :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Tylko trzeba umieć negocjować cenę przy zakupie tam i sprzedaży tu… :innocent:

1 polubienie

Załatwi się :wink: :rofl:

Przede wszystkim postarajcie się wysypiać. Zero balangowania i przemęczania się :wink: niepotrzebnie.
Wspany człowiek to zregenerowany człowiek i lepiej stres znosi oraz lepsze decyzje podejmuje.

Powodzenia życzę.

1 polubienie

Zawsze możesz kolegę jeśli fajny podtrzymać na duchu :yum:

Spoko, damy radę u nas jest kontrola do końca roku także też stres jest ale kciuki trzymam :muscle:

To popij bialym plynem z kartonika. :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:

Strzelic sete!!! :sweat_smile: Kciuki trzymam!

4 polubienia

A ja jadlam rosol turecki zalewany jogurtem. I tez nic.

Wbrew pozorom takie obrazki pomagaja, bo niosa w sobie troche rozluzniajacego humoru!