Co polskie kobiety widzą w muzułmańskich mężczyznach?

Mnie tam tylko Polscy faceci się podobają, sama myśl przed zagranuczniakiem mnie blokuje. Swój chłop to swój chlop

3 polubienia

Na pewno latwiej, ale czasem serce nie sługa i jak trafi z wzajemnoscia to problemu nie ma.

1 polubienie

Oczywiście, że tak ale od zawsze tak mam że mnie nie kreca i nie mam z tym problemu :slight_smile:

2 polubienia

Polskie kobiety kochają na palonych muzułmanów a muzułmanie kochają białe kobiety chcąc jednocześnie podświadomie zniszczyć naszą rasę… Tak słyszałem od kogoś…

Nie oglądam takich programow ale kiedys gdy załapałem,o co chodzi,obejrzalem 2 pod rząd,"gadania"u Ewy Drzyzgi.Poziom tych pokrzywdzonych i pobitych kobiet,wykorzystanych przez Irańczyków akurat,był tak żenujący ze podziwiałem prowadzącą.
Na szczescie,nie jest to jakis trend,jak starają sie wmawiać najgorsze pluje,specjalizujące sie w pluciu do własnego gniazda.I wypada miec tylko nadzieje ze po naglosnieniu spektakularnych historii,majacych z reguly ten sam scenariusz,dojdzie wreszcie do jakiegos uporządkowania…
Trzeba zrozumiec stopień pogardy jaki islamce żywią do kobiet z naszej cywilizacji.Zrozumiec i zapamietać raz na zawsze.
Jest jakas przerażająca niewiedza o swiecie wspolczesnym,poparta nieznajomością historii i geografii na szczeblu choćby podstawowym.Głupota kołka w płocie od którego odbija sie doslownie wszystko,kazde doniesienie…A potem łzy i wyraz twarzy który wskazuje na to ze w dalszym ciągu nie dotarło.No chyba ze dziecko porwał…Wtedy jest choć szansa na oprzytomnienie.

3 polubienia

Aktualizacja: wg. najnowszych medialnych doniesień kobieta nie miała prawa przywodzić syna z Belgii do Polski. Miał być z ojcem.
Ciekawe.

3 polubienia

Czesto sa to scenariuszae trafil swoj na swego.

Bzdura.

1 polubienie

Czytałam. Prawo jest prawem. A dlaczego tak się stało? Nie podano…

Analizują sprawę. Polska i Belgia.
Dla naszych priorytetem ma być bezpieczeństwo dziecka a nie prawa do opieki.

1 polubienie

Moze liczyla na polskie sady z zalozenia preferujace matke?
W Hiszpanii za taki numer kobitka dostala 5 latek i to nie chodzilo o egzotycznego ojca, a Wlocha. Po 2,5 roku za kazde dziecko.

3 polubienia

Pewnie na to właśnie liczyła.
Jej argumentem pozostaje to że ojciec marokańczyk jest podobno niebezpieczny. Miał jakieś przygody z prochami i przemocą.
Patrząc na matkę też mam wątpliwości. Wygląda jak mocno sponiewierana przez alkohol, skalpel i solarium burdel mama.
“Rodzina” w komplecie:
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-eMGs-Yo1r-7vbp_porwanie-10-letniego-ibrahima-to-matka-zlamala-prawo-i-wywiozla-chlopca-do-polski-664x442-nocrop.jpg

Pierwsze słowa mojego męża o tej kobiecie-“Ale ona spuchnięta od picia,widać,że ładuje często”,próbowałam ją bronić,że ona pobita została przez tego gościa i stąd tak wygląda,ale skoro Ty też to widzisz,to może jest coś na rzeczy.

4 polubienia

wuglada jak nie obrazajac roznych gumowych niczym sponiewierana lalka. @mężatka dlugotrwale systematyczne spozywanie podlej jakosci alkoholu tez moze dawac takie objawy, o botoks jej nie podejrzewam.

1 polubienie

W sumie… :rofl:

i sprawa powoli sie wyjasni

2 polubienia

Moja kuzynka ma za męża Turka. Ona jest wykształconą i inteligentną kobietą, on też tyle tylko że facetem :wink:
Mieszkali w różnych krajach, głównie w Polsce. Gdy byli w jego rodzinnych stronach, naraził się całej rodzinie, ale nie posłuchał rodziny i nie zmusił żony i dzieci do pozostania na stałe w Turcji.
Myślę, że problem leży w wychowaniu i inteligencji, a nie tylko w religii.

4 polubienia

Zgadza sie.Albo w uczuciach i ich przewadze nad dzikim fanatyzmem.Polecam cudowny film,“Mustang”,tureckiej rezyserki,Denis Gamze Erguwen.

Najbiedniejsze w tym wszystkim jest dziecko.

1 polubienie

Czy ja wiem czy Polki tak szaleją za muzulmanami? Mieszkajac przez lata z dziewczynami z roznych stron swiata powiedzialabym, że Francuzki bardziej w nich gustowaly.
Ogolnie uwielbiam czytac komentarze pod takimi artykułami. Generalnie wniosek z nich wyciagnac mozna taki: ma to na co zasluzyla. Nawet jej ludziom nie żal. Chciala egzotycznego faceta to teraz ma. To kara za zdrade rasy i religii. A ja się pytam jak polski katolik znęca się nad żoną/utrudnia kontakty z dzieckiem/pije czy co tam jeszcze to wtedy to jest ku chwale ojczyzny czy jak? :wink:

4 polubienia