Co poprawia wam nastrój?

Zakupy.
Zdobywanie nowej wiedzy.
Zakończenie projektu.
Smaczne jedzenie.
Dobra muzyka.
Dziewica.

PS. Niekoniecznie w wymienionej kolejności :wink:

1 polubienie

Co poprawia mi nastrój? Dobra chałwa (żadna podróbka) i kotka Aria wracająca wieczorem do domu :slight_smile:

1 polubienie

Aria lubi spać w umywalce. Gdy była chora, to piła wodę TYLKO podaną w wannie, innej zastawy nie tolerowała. Była tak słaba, że do tej wanny trzeba było ją wnosić, ale robiliśmy to, bo piła :slight_smile: Gdy jest zdrowa to wodę pije tylko z oczka wodnego, widocznie lubi duże pojemniki :slight_smile:

1 polubienie

Mój wodę pije z pojemniczka, normalnie. Z zainteresowaniem obwąchowuje mi piwo i kawę. Ale nie spożywa. Za każdym razem, gdy sobie piwa do szklanki naleję, musi tam wsadzić nosa.

Słowa obwąchu,e, nie da rady tu napisać. :shushing_face:

2 polubienia

O, az sprawdze bo z cenzura zartow nie ma :crazy_face:
Faktycznie cenzor nadgorliwy, ale zmienic sie nie da. Wylapuje slowko w roznych konfiguracjach

1 polubienie

Najlepiej poprawia mi nastrój fajne towarzystwo w którym się dobrze czuję.

1 polubienie

Czasem trzeba przyjąć,że możemy się zadumać,zatęsknić,zapłakać-to TEŻ ludzkie!
Nie muszę poprawiać nastroju,gdy mam nadzieję,że jakieś ŻYCIE jeszcze nastąpi…
oczywiście każdy ma prawo do swoich nastrojów.
Chyba nie walczę ze swoimi nastrojami-to i sposobów żadnych nie szukam.

1 polubienie

Wujowy ten cenzor…

1 polubienie

Nadgorliwy lecz skuteczny :wink::sunglasses:

Masturbacja, hemoglobina, czyste powietrze… Taka sytuacja…

Gumowy przecież napisałam co mnie w odpowiedziach nie interesuje, a ty mi życie masturbacjami zniesmaczasz.

1 polubienie

Znając Ciebie to od konca zaczniesz… niech zatem ten dziewiczy deser zastąpi ci zakupy, bo cala reszta jest przy niej do upy:D

1 polubienie

Chałwa mniam też uwielbiam, coś dawno jej nie jadłam.

3 polubienia

Też uwielbiam chałwę.

1 polubienie

Markocki,nie Markowski.

1 polubienie

To co Ce nie interesuje. Lubię do tego wracać i ciągle jest zajefajnie :rofl::rofl:

1 polubienie

No proszę co za byk! pewnie jesteś jedyny, który zajrzał w link. Markowskich też lubię! :smiley: no ale poprawić tego, to już niestety nie idzie…

Idzie poprawić. Edytuj swoj post po prostu :slightly_smiling_face:

Próbowałam wczoraj nie idzie już, chyba termin do edycji jest jakiś…hmm. :smiley: