Co poszło nie tak z modą plażową obojga płci w ostatnim 50-leciu?

Zauważyłem dziwna prawidłowość - od czasu gdy wynaleziono bikini stroje kobiece robią się coraz bardziej skąpe (czasem nawet ledwo dostrzegalne), zaś stroje męskie - coraz bardziej zabudowane. Jest w tym jakiś sens i logika? Co poszło nie tak? :slight_smile:

1 polubienie

Moda panie. Moda. Logiki tutaj nie znajdziesz

1 polubienie

U mnie raczej w tym roku bylo w miare normalnie. Damskie ubranka z trochę wiecej niż z kilku sznurkow, ale faktycznie meskie slipki na wymarciu, królują szorty.
I sporo kostiumow jednoczesciowych, i to nie tylko starsze panie.

1 polubienie

Masz na mysli topless? :slight_smile:

2 polubienia

Męskie ciuchy i tak są droższe czasami, a chłopy i tak są większe (czasami), więc…

A to nawet nie wiem czy w zwiazku ze zmianą opcji rzadzacej na konserwatywna w ratuszu jakiegos zakazu nie wprowadzili? Bo nie widzialam. A plaze nudystow to ponad 10 lat temu zlikwidowali. I to socjalisci do spolki z lokalnym ugrupowaniem hipokrytow.
Wlasciwie to byla ona mieszana zarówno pod wzgledem plci jak i wykorzystania skrawków szmatek.
Czy milosnicy opalania się “na pawiana” znalezli sobie jakies inne miejsce to nawet nie wiem.
Fakt, ze bumistrz i jego poplecznicy byli dotknieci ciężką betonoza i wstretem do wszelkiego dzialania urzyjemniajacego ludziom życie. To od koryta zostali odpiłowani.

2 polubienia

A wyobrażasz sobie siebie na plaży w stringach?

A czemu nie? Ty sobie wyobraź :slight_smile:

2 polubienia

Przeciez takie sznurki to niewygodne. To juz lepiej bez…

1 polubienie

O! I to jest słuszna koncepcja! :slight_smile:

3 polubienia

Ja mam słabą wyobraźnię. :thinking: Wstaw tu swoją fotkę w stringach!
Albo i bez sznurków :smiley:

4 polubienia

Chętnie się przyłączę do oglądania zdjęć. :grin:

2 polubienia

@joko @herytiera A ja w tym przypadku pozostaję w opozycji do waszego ugrupowania. :upside_down_face:

2 polubienia

Aha…
Czyli jesteś jakby po stronie kolegi @Bingola ?
No ok. Ty też wstaw swoją fotkę.
Twoją też chętnie obejrzymy :upside_down_face:

4 polubienia

W tym przypadku jestem wyłącznie po swojej własnej stronie. Po prostu dla własnego zdrowia psychicznego wolałbym nie natknąć się na bingolowe zdjęcia w rzeczonych sznurkach. :grin:

3 polubienia

Aż taki wrażliwy jesteś? :wink:
Obawiasz się, że się zauroczysz?

2 polubienia

Można powiedzieć, że moje poczucie estetyki bywa wrażliwe na natłok negatywnych bodźców.
Co do zauroczenia się, jestem heretycznym heterykiem.
A poniżej moja słitfocia specjalnie dla Ciebie, żeby przerwać wszelkie spekulacje … :wink:

2 polubienia

Troszkę inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale w sumie, to przecież i tak liczy się wnętrze. Może masz dobre serce? :wink:

1 polubienie

Ale o co chodzi? Piszesz, jakby coś było nie tak … nie rozumiem. :face_with_raised_eyebrow: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ależ skąd! Jesteś bardzo przystojny, tyle, że nie w moim typie. :sweat_smile:

1 polubienie