Co powiecie, że domyśliłem się, iż córka prawie 2x młodszej

ode mnie, sympatycznej koleżanki, pyta się mamy: - Mamo, dlaczego ty się zadajesz z tym starym panem Zb, przecież jesteś bardzo atrakcyjną kobietą, budzącą autentyczne zainteresowanie u panów? A mama jej wtedy odpowiada: No wiesz córeczko, ten pan Zb. jest samotny i jest mu przyjemniej na świecie, gdy znajduje przyjaciół jak ja. (Autentyczność takich sytuacji potwierdziła mi ta koleżanka. Jej wiek to 40 lat, mój 75 lat).

Ze mądra córeczką jest… :crazy_face: kto pyta nie błądzi.

3 polubienia

dobra, nie będę przykra

Różnie może być widziany taki mój wiek. Miliony znacznie młodszych i zamożniejszych ode mnie pań i panów, jednak nie doczekały mojego wieku, choć kisić się na tym nieharmonijnym ludzkim świecie, to chyba żadna przyjemność, albo niewielka.

Nie jesteś przykra. Mam jeszcze duże plany i ciekawe pomysły. No wiem, że wiązać się z facetem mojego wieku, to wyglądałoby na determinację…Jednak moim wielkim plusem jest moja wysoka świadomość.

Zobacz choćby przykład Michaela Jacksona, choć Jego zasługi dla muzyki są przeogromne… wikipedia

To ma co czekasz? Bierz ją
:smiling_face_with_three_hearts:

Najpierw powinienem coś wymyślić z większą chatą, niż moja 18 mkw kawalerka.

On czeka na dziedziczkę z dworkiem.

40 mkw chyba by mi (i dla partnerki) starczyło, ale i na taką przyjdzie mi zbierać z 10 lat…

10 lat zbierania kasy wydaje się długo, ale skoro już przeżyłem 75 lat i 2x dłużej jestem już na emeryturze, to może i te 10 lat zbierania kasy jakoś mi zleci.

Pewnie chciałaś powiedzieć, że nie każdy gustuje w nekrofilach, ale się powstrzymałaś

Jest lato i wykorzystaj to zapraszając tę panią na swą ROD działkę, tam jest odpowiedni metraż i można obywać się bez tekstyliów.
A swoją drogą, to te miliony diabłów podskórnych nieźle buzuje ci pod skórą…

5 polubień

Wojna trwa między nimi, a mną…

Na razie nie dałem rady jej zaprosić, różnie to tłumaczy, najczęściej, że co opinia powie…

Zielony, dostales kolejnego kosza?

1 polubienie

:roll_eyes: :joy: :grinning: Głowa siwieje…

1 polubienie

W starym piecu diabel pali?

1 polubienie

Po co on ją chciał zapraszać do pudełka od zapałek? :thinking: ps nie chciałam być złośliwa, ale za to popieranie fiutina czuję jakąś niechęć do atkodawcy…

3 polubienia

Nadzieja umiera ostatnia

1 polubienie

Prawie, tzn obydwoje chcielibyśmy się rozstać na zawsze, ale wciąż nam się to nie udaje, mimo że nie pasujemy do siebie…