Co powiecie, że jestem zakochany w ptakach dużych,

średnich, małych, w błonkoskrzydłych, i w ludzkich kobietach, które są dla mnie bohaterskimi istotami?

To tak jak ja. Znaczy żeś zdrowy chłop

2 polubienia

Chlop zakochany w ptakach to zdrowy? Kolego, ja rozumiem, ze niektorzy zielono w glowie, ale nie wódź na pokuszenie :rainbow:

1 polubienie

Ptaki fruwające, to absolutna doskonałość i Boskość…

Ja tam wole pieczyste ze strusia.

1 polubienie

Może uda Ci się wyrosnąć z tej nieświadomości…

Tiaaa, jak w koncu ktoras z tych bezczelnych skrzeczacych mew skończy jako pieczyste, albo rosół?

1 polubienie

Że brzmi to dwuznacznie :rainbow: :laughing:

3 polubienia

Gdybyś po prostu,był ornitologiem amatorem i przestał bredzić o ludziach w ogóle,byłoby i lżej,i przyjemniej.

2 polubienia

Wolałbyś, aby nie było takich jak ja, a tylko tacy podobający się Tobie?

Mam nadzieję, że nie masz jakichś kudłatych myśli na myśli…

1 polubienie

Nie interesuje mnie to wcale…
Po prostu odpowiedziałem na pytanie i…zapomnialem o tym w ciągu 5 sekund.Jak zwykle tutaj.

1 polubienie

A powiem Ci acan,jeszcze jedną rzecz.
Nikt,ale to zupełnie nikt,nie jest w stanie zarzucić mi że sprzyjam utartym schematom,w tym,ludzkim charakterom.
Całe moje życie to jeden dowód na to,że było i jest,odwrotnie.
Z tym że jest to kwestia sympatii,chęci przebywania w takim a nie innym gronie a nie powód do wszczynania burdy.

Jeśli uważasz, że tacy jak ja, bredzą, a tacy jak Ty, wygłaszają wzniosłe i mądre peany, to pewnie świadczy, iż nie sprzyjasz schematom…

1 polubienie

Nic takiego nigdy nie powiedziałem i Ty dobrze o tym wiesz.
Ale odpowiedz zgrabna i,na swoj sposób trafna! :wink:
Poza tym,nie odwracaj kota ogonem bo to Ty zawsze ignorujesz wszystko co nie zgadza się z Twoimi’manifestami".

1 polubienie

Z niego taki ornitolog jak z magistra inzyniera Zięby lekarz :joy:
Jak miales stycznosc z różdżkarzami to Cię chyba niewiele zdziwi?

1 polubienie

Ciężko byłoby Ci pojąć, @okonek, jak niewiele przy Ziębie sobą reprezentujesz, zgoła niczego. Mówię Ci to w duchu dobrej woli.

:joy: :joy: :joy:
Dokładnie.
Akurat jednak pomyślałem nieco inaczej.Tzn.jęsli gapisz sie na lokomotywę lub szczyty skaliste,to wcale nie znaczy że jesteś kolejarzem czy alpinistą. :rofl:

1 polubienie

Pod wzgledem perfekcji marketingowej sprzedawania steku bzdur na pewno bardzi fuzo mi do niego brakuje …

Przy Ziębie, @okonek, jesteś tylko kompromitującą się ignorantką. Podobnie różdżkarze nikogo nie oszukują, a znaleźli setki podziemnych cieków wodnych, na których posadowiono studnie dla afrykańskiej ludności. I czynią to przy zerowych kosztach, bo takie podwójne różdżki nic nie kosztują.