Co powinien zrobić w środę Hołownia w sejmie z Mariuszem K Maciejem W?

Bo już nawet bukmacherzy zaczęli obstawiać. Ma być posiedzenie sejmu jakby kto nie widział.

2 polubienia

Powinien ich nie wpuścić, ale on ich wpuści, bo mam wrażenie, że on swoją grę rozgrywa na zasadzie: panu Bogu (Tuskowi) świeczkę i diabłu (Dudzie) ogarek. Chce w przyszłości w wyborach na prezydenta startować i mieć poparcie z koalicji ale i z PISu też.

2 polubienia

o muj bosz :face_with_head_bandage: tosz to prawdziwy cyrk: minmen wściekły odyniec też chce i reasumpacja chce i ten chce… To już w tym kraju nikt poważniejszy się nie trafi…

1 polubienie

Nie martw się @Nunu . I tak wybiorą tylko jednego :joy:

1 polubienie

w trujcy jedynej będą chcieli może być…znaczy trojce albo w czech. Pierwsza Dama to lepsza fucha to jakby reasumpcja płeć zmieniła to by i jej mąż mógł zmienić, bo i tak milczy…dobra, niesmaczny żart, że milczy…

Na trybuny ich wpuszczą :wink:, dadza popcorn.
No coz obaj to zatwardziali kryminalisci, dobrowolnie nie ustąpią.
Ja bym proponowała kajdanki, takie wygodne, z futerkiem, niebieskim, bo dla chłopców.

Ja sądzę, ze bedzie jakas niezla draka, chyba, ze PAD-a jutro wezma do aresztu wydobywczego, a tych dwoch panow potem w trybie ekspresowym odstawia pod celę.
Jedynym rozwiazaniem jest metoda faktów dokonanych.
Biedny PAD nie zdaje sobie sprawy, ze i tak juz go nikt za “mądrego” nie bierze…
Tak czy tak ułaskawienie nie jest w swietle prawa uniewinnieniem.

Powinien zastosować proskrypcję lub wygnanie.

Proskrypcja oznaczała wyjęcie spod prawa danej osoby. Wiązało się to z konfiskatą jej majątku, brakiem możliwości zawierania małżeństw, utratą szlachectwa(to tych buraków nie dotyczy).Wszystkie zamki i dobra powinny zostały skonfiskowane na rzecz skarbu.

Kara wygnania (z granic państwa lub danej dzielnicy),Jednak skazywani na nią byli wyłącznie szlachetnie urodzeni(też tych prostaków nie dotyczy). Pozostali,nisko urodzeni w zamian za darowanie życia mogli pójść w niewolę.<- (to dotyczy).
Lub klasycznie potraktować → Pręgierz, będący słupem stojącym przed ratuszami dawnych miast. Wiązano do niego oszustów, tak by cała lokalna społeczność mogła się o nich dowiedzieć. Podobną funkcję pełniły dyby, czyli drewniane pęta, w których mocowano nogi lub głowę skazanego.
:rofl:

Zeslac na Madagaskar, blizniaka ratowac.
Maja wprawe

Ja myślę, że przywrócenie kary banicji byłby dobrym sposobem na oczyszczenie (celowo nie używam słowa “odszczurzenie” :slight_smile: ) Polski z ludzi, którzy zawłaszczyli państwo i jego podstawowe instytucje. Niech sobie jadą na drugi koniec świata w jedna stronę i więcej tu smrodu nie robią!

1 polubienie

Kwestia ustalenia kierunku.
Pozbawienie praw obywatelskich ciagle w kodeksie jest…

Do wyboru dałbym im Koreę Północną i Kubę. :slight_smile:

1 polubienie

Przy ich zdolnosciach do destrukcji?
Moskwa

Aktualnie Manowska (już wróciła z “chorobowego”) sprawia, że nic tym kryminalistom nie będzie.
A szkoda.

1 polubienie

Korea wydaje się być bardziej odpowiednia bo na Kubie mimo biedy za wesoło jest…!

2 polubienia

Ja bym proponowala Liberię

2 polubienia

Albo do bagażnika i za miasto :rofl:

Raczej do jeziora :slight_smile:

1 polubienie

Też można… :sunglasses::+1:

Zwierzatek szkoda.

1 polubienie

Dbaj o srodowisko.
Zaskakujace jak system staje się bezbronny wobec chamstwa?
Nie
To tylko but prezesa