Co powinienem uczynić, jak jestem za leniwy, aby szukać chętnej i wolnej

wegetarianki. która podzieliłaby się ze mną mieszkaniem (dla mnie 30 mkw, a ja z nią emeryturą (dla niej
1000 zł/mies. na rękę plus moje wszystkie opłaty, w tym utrzymanie auta?

A co się stało z @elsie ?

Elsie nie ma okresowo dostepu do internetu.

3 polubienia

To moja oferta jakby skrojona dla niej.

Ma swoje mieszkanie :joy:

2 polubienia

Mogłaby spróbować zrobić ze mną interes, 1000 zł mies. ulicą nie chodzi, miałaby znaczące ulżenie w utrzymaniu mieszkania.

Mógłbym jej zafundować internet do 30 zł/mies, bez jakichkolwiek zobowiązań z jej strony wobec mnie.

Czyli planujesz żyć do 100 i się zasiedzieć?

1 polubienie

@harmonik Daj darmowe ogłoszenie na portalu randkowym.

2 polubienia

Jedź do Ciechocinka

4 polubienia

@Devil ma rację - załatw sobie darmowe sanatorium z NFZtu. Nawet jeśli nie znajdziesz nikogo na stałe na pewno się zabawisz.

4 polubienia

Tak źle młodym dziewczynom w tym uzdrowisku życzysz?

1 polubienie

Zapewne chcieliby mnie zaszczepić. Musiałbym najpierw poczekać, aż ta wiadomonacyjna banda zbrodniczych oszustów wyzdycha.

Ty masz wieksze szanse…

Nigdy nie byłem pacjentem w sanatorium, lecz jako turysta owszem, zostawiając je kobietom, które mają trudniejsze życie i zdrowie.

Jeśli jesteś za leniwy by szukać chętnej i wolnej, to usiądź na kanapie lub fotelu i czekaj.

Może jakaś pani sama przyjdzie … :shushing_face:

5 polubień

4 polubienia

A wobec ilu dzieci ten obowiązek alimentacyjny ? Bo jak nie będziesz chciał ślubu to się może jakaś skusi…

2 polubienia

Moje córki już są całkiem dorosłe (45 i 49), a ja o ponownym małżeństwie nie myślałem, obowiązku alimentacyjnego nie mam.

1000 to chyba pokój kosztuje w dość dobrej lokalizacji i to nie 30m. Rozumiem, że byli bidoty nie będziesz sobie na głowę brał? I z byle kim się zadawał… Mam znajomą, która w grobie rodzinnym planowała pochować pewnego pana, bo on miał tytuły tylko on nie wiedział i uciekł z tej rodziny …zanim ona go przeżyła Pani ma ze 100lat…

1 polubienie

1000 to obecnie chyba w słabym miejscu. Słyszałem że ukraińcy po 400 za łóżko płacą.