Co pozytywnego Was w ostatnim czasie spotkało?

Prezent dla młaaaa ? :wink:

1 polubienie

Gdy wracalam z pracy na przywitanie wybuegly moje psy. Czyli je spitkalam a one są zdecydowanie pozytywne

3 polubienia

Wygrałem regaty branżowe na Mazurach w stawce 35 jachtów. Aż się zdziwiłem, ale bardzo przyjemne wrażenie. Medale wręczał Kusznierewicz

8 polubień

Kazdego dnia spotyka mnie cos dobrego.
Jestem zdrowy i bardzo zadowolony z zycia.
Mam cudowna rodzinke.
Zyje zyciem mojej corki w nowym otoczeniu i wobec nowych obowiazkow.
Dokupilem wreszcie “Wielki sen”,z Bogartem.
Mam juz bilet do Auli Uniwersyteckiej na 100 lecie szkoly.
Jest obnizka cen cd wiec moze wreszcie trafie Bialy Album,The Beatles po normalnej cenie?
W Anglii inflacja jest niezauwazalna!
Od wrzesnia wiecej zarabiam!
Dziecko landlorda mnie lubi:))
Gram coraz lepiej w darta,choc do Angoli to jeszcze mi daleko…
Dostalem pazdziernikowy urlop bez problemu…

3 polubienia

Ostatnio, jak i wczesniej, ciesza mnie dobre wyniki badan Juli… Poza tym ciesze sie, ze nie tyje! A tak przy okazji chcialam spytac: czy kosc tez ZJADLAS??? :smile:

4 polubienia

Nie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Obudziłem się dziś rano.
I nic mnie nie boli. Ani ciało, ani dusza. Sumienie też nie dokucza.
Czyba pozytywnie… nie? :wink:

7 polubień

Nawet bardzo. A mnie bolą kolana. Jakies rady na to? :disappointed_relieved:

2 polubienia

A co ten ból wywołało?
Ja bym wybrał się do lekarza…

Uf, bo sie zaniepokoilam… :smile:

Mnie tez bolaly. Zaczelam jesc duzo galaretek i przeszlo! Ale nie musisz miec tego samego.

1 polubienie

Ale co to za życie w bezmyślnym, patologicznym, barbarzyńskim, złośliwie nowotworowym ludzkim świecie.

Do darmowej kasy z emerytury już powinieneś dobijać, albo za jakiś miesiąc.

1 polubienie

To cos na pocieszenie))

2 polubienia

NIC!
Same kłopoty i problemy,starość za pasem i nawet lodów na poprawę humoru już jeść mi się nie chce…:sleepy:
:wink:

1 polubienie

Pocieszaj się,pocieszaj i tak:
STAROŚĆ TO NIE RADOŚĆ…
/jaka to pełnia Księżyca teraz będzie???
wróżka mówi,że będzie “podsumowanie komedii omyłek” hihihihihihihi/

2 polubienia

Dzisiaj to może nic szczególnego ale wczoraj sześcioletnia pacjenteczka wyciągnęła do mnie ręce. Pomyślałam, że ma kłopoty z zejściem z fotela i nachyliłam się, żeby jej pomóc. A ona zwyczajnie złapała mnie za szyję i cmoknęła w policzek, żeby podziękować, że nie bolało ją usunięcie mlecznej jedynki. Takie momenty pamięta się bardzo długo.

5 polubień

Ano po wakacjach,to tych, omylek’’ przybedzie,bedzie 500+)))

2 polubienia

Na pocieszenie to goraca czekolada i churros, szczegolnie jesienia.

2 polubienia

Zależy, na jakie studia, na niektóre nie trzeba w ogóle się badać, na inne są różne zestawy w zależności od listy zagrożeń czyhających na nich :stuck_out_tongue:
Ja miałam test anty-HIV, na WZW (chyba anty-HBs i anty-HCV, ale nie jestem pewna), morfologię krwi, u okulisty test na przezierność jakąś tam+ogólne badanie wzroku. Chyba powinnam mieć coś jeszcze u radiologa, z tego co pani w rejestracji mówiła, ale był na urlopie, więc nie miałam :stuck_out_tongue:

2 polubienia