Co pozytywnego Was w ostatnim czasie spotkało?

U mnie:

  • zjadłam dziś pysznego schabowego z kością :smile:
  • odwiedziłam po długim czasie przyjaciółkę
  • zadzwonił do mnie stary kumpel z dawnych lat z wieścią, że będzie miał po latach starania córkę ( in vitro )
  • wyszła mi dobra cytologia
    -kupiłam 3 obłędne kiecki fruwajki :smile:
  • mama powiedziała mi, że jestem jej kozą i perełką ukochaną :stuck_out_tongue:
  • złapała mnie ulewa, ale miałam nowy parasol na pace
  • okazało się, że miałam schowaną po imprezie na fazce , w innej kieszonce portfela luźną stówkę :smile:
    A u Was ? :smile:
3 polubienia

W dalszem ciągu cierpliwie czekam… :blush:

2 polubienia

Ale nic a nic ?
Nawet mała rzecz Cię nie spotkała ?

2 polubienia

Ostatnio nie bardzo, jakoś tak… Może dziś Polska z Austrią wygra, bo po ostatnim meczu ze Słowenią…, szkoda gadać…

1 polubienie

Dostałam wyniki, że nie mam HIV, WZW, wrodzonej zaćmy i mam dobrą morfologię, no i w związku z tym zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów, dzięki czemu dostarczę je najprawdopodobniej w terminie.
Ale wiąże się z tym taki minus, że jutro wstaję o 3 nad ranem. :stuck_out_tongue:
A jak nie dostarczę w terminie, to to się źle skończy.

4 polubienia

to na HIV tez na studia sprawdzaja?

1 polubienie

Znalazłem w szafce stare wino.

2 polubienia

Szału nie ma, ale jeszcze żyje to chyba zajebiście jest :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

kalosze udalo mi sie kupic. nie sa to kalosze szczescia, ale zawsze jakis postep…

2 polubienia

@anon75849589 i to jest wlasnie 6o.
Jeszcze zyje,wiec na co narzekac,zajebiszczo fajnie jest))

4 polubienia

Dokładnie @Leone_Marco, im jestem starsza, tym bardziej doceniam banalne życzenia
… i życzę ci dużo zdrowia, mając je, zadbasz o resztę , co mi po nowej kiecce czy kotlecie?
jedno wyjście i kiecka juz stara, kotlet wiadomo gdzie ląduje :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Trzeba sie cieszyc,tym fc sie ma,nawet,gdy deszcz za oknem,to sie vciesze,ze mi na glowe nie pada))

3 polubienia

Wychodzę z podobnego założenia , co nie znaczy,że nie chcę i nie robię nic, żeby było lepiej :wink:

3 polubienia

A to jest calkiem normalne.
Ze jest dobrze,nie znaczy,ze nie moze byc lepiej.
A gdy nie bedzie,plakal nie bede))

3 polubienia

Widocznie mamy podobne usposobienie:)))

2 polubienia

Bo zycie nie po to jest,by sie spieszyc.
Zycie jest po to by sie nim cieszyc)
No i uskiechniety/zadowolony czlowiek zdrowszy jest.

2 polubienia

Uśmiecham się aż nadto, taka karma :)))

2 polubienia

Tak trzymaj i drugiej setki nie puszczaj))

1 polubienie

Nie ma mowy @Leone_Marco, wódki nie wylewam, szkoda , nawet jeśli to tylko setka a nie cała flaszka :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dla Ciebie to i bylbym sklonny taka,Corporation edition’’ sprezentowac
(Patrz post @okonek) jaka to pojemnosc)))

1 polubienie