Co Putin kombinuje?

z dużej chmury mały deszcz?Juz wolałabym, żeby potrząsał szabelką.

Brnie w ślepy zauł. To się dobrze dla niego i Rosji nie skończy. Miało być tydzień, a zaczął się trzeci miesiąc.

4 polubienia

Uważano, że rosja ma drugą armię w świecie, dziś widać, że ma drugą, ale w Ukrainie.
A to na pokaz:


P.s. odmawiam pisanie nazwy tego kraju z dużej litery.

12 polubień

Pewnie trochę na zasadzie życzeniowości, wydaje mi się że Putin robi w tej chwili co może, by wyjść z czymkolwiek z obecnej sytuacji. Szczerze, zaskoczyło mnie bardzo jego wystąpienie. Spodziewałem się czegoś bardziej buńczucznego, rzucenia rękawicy całemu światu a tu było coś bardziej w rodzaju “rodacy, nic się nie stało”. Wszelcy analitycy donoszą, że sprzętowo było w tym roku bardzo biednie, jakieś pojazdy z rodem muzeów techniki, lotnictwa brak … bida panie, bida… Nie wiem czy to nie jest trochę zasłona dymna, czy faktycznie już zasoby Rosji są na wykończeniu? Bardzo bym chciał, by tak właśnie było i trzymam za to kciuki.

11 polubień

Mam nadzieję, że to wszystko tak się zakończy. I to szybko.

11 polubień

Właśnie mnie to niepokoi. Za spokojnie.

5 polubień

Putin pier* li jak TVP info.
Czyli nie ma powszechnej mobilizacji?
Nie nacisnęli atomowego guzika?
Nie dochodzi na Ukrainie to aktów dywersji?
Nie przejęto Mołdawii?

Jeśli jest 4 razy nie to znaczy że Putin znów zrobił w konia amerykański wywiad. Wojenka toczy się dalej.

1 polubienie

W konia nie zrobil. Wszystko może sie zdarzyc. Bez fanfar i ostrzezenia.

2 polubienia

On jest conajmniej 3 kroki przed nami. Nam tu ptaki ćwierkają a on cały czas tam wymyśla :frowning: I wysyła biedaków na rzeź, na zniszczenie ich i kraju, jaki najechał …

2 polubienia

A co ma kombinowac?
To zachod pompowal balonik co do tego dnia a nie Putin XD
Czy jak to tam nazwac…
A okazalo sie ze nic nie ma xd

Niezupełnie. Propaganda w Rosji pompowała ten dzień, zresztą robi tak od wielu lat. Ale masz i rację, bo media też swoje dołożyły.

Okazało się, ale że fiutin nie bardzo ma z czego pompować. Już się mocno wypompował. Samolotów nie było, jak co roku. Wszystko, co lata na froncie, a i paliwa nie za dużo.
Przemówienie fiutina też jakieś takie niemrawe było.

3 polubienia

Na froncie albo pilnuje tyłów, bo w Azji tylko czekają, az mu sie noga powinie.

2 polubienia

Nawet sprzęt ziemny był mocno podrabiany na tej defiladzie.

3 polubienia

Nie ogladalam.

A ja sobie spojrzałem.

1 polubienie

Samolotów nie może być bo zbrodniarz nawet nie ma jak pożarów gasić na Syberii

4 polubienia

Nie tylko na Syberii. Spłonęło kilka obiektów o strategicznym znaczeniu dla gospodarki Rosji.

5 polubień

Tak ale pojedynczych obiektów nie gasi się samolotami.

2 polubienia

Oczywiście. Nawiązałem tylko do kontekstu. I niech im płonie jak najwięcej, skurwysynom…

4 polubienia

A jak!!!
Swoją droga…Ciekawi mnie kto jest autorem tych pożarów.Ukraina się nie chwali, zbrodniarze nie snują teorii spiskowych…A przecież nawet dureń nie uwierzy w takie"zbiegi okoliczności"

6 polubień