Co robicie kiedy dochodzi do takiego tematu?

Nie wiem co odpowiedzieć kiedy dochodzi do dwuznacznych tematów rozmów…Np jak pierwszy raz gadam z tym gościem i mówię, że nie jestem zbyt śmiała a on pyta czy w sypialni też. Przecież to jeszcze bardziej mnie zamyka… Dziewczyny, nie boicie się takich rozmów? Z reguły faceci bardziej się rozkręcają jak odpowiadasz w jakiś sposób. A ja się boje, że mnie uzna za lafirynde. Ale może to jest typ mężczyzny co szuka przygód więc tak czy inaczej by były takie teksty? A może to taki sposób na flirt? Dlaczego jak mężczyzna wyczuje wstydliwość to prowokuje bardziej wstydliwymi tekstami? To mi potwierdza, że muszę się osłaniać i szczerość mnie ładuje w tarapaty i moja słabość jest wykorzystywana.

Facet lubi dominować. Także w rozmowie. Tak się próbuje flirtować. Reakcja laski jest ważna bo od niej zależą dalsze posunięcia faceta. Możesz go zachęcić, odstraszyć lub zaintrygować. Proponuję opcję trzecią. Szanuj się ale też nie zamykaj.

4 polubienia

Chyba lepiej tego nie można ujac. Właśnie to mnie wkurza w kontaktach z facetami, że mnie zawsze chcą zdominować, zwłaszcza jak wyczują moja nieśmiałość… Czuje się wtedy jak ofiara. Wiele razy jak byłam szczera na temat moich blokad to właśnie pojawiały się takie teksty, które wpędzały mnie w większe zakłopotanie. A jakim tekstem zaintryguje?

Musisz pokonać blokady i nieśmiałość. Wtedy poszukiwania miłości będą prostsze.

Wiele się nie zmieniło po tym jak jestem po jednym związku i kiedy gadałam z tysiącami facetów online. Najgorzej z tym cwaniakowaniem ich i jak się pesze ich tekstami. Może właśnie nie powinnam takich cwaniaków unikać i wejść w ta głęboką wodę? Bo ten brak doświadczenia wpędza mnie w tarapaty i powoduje dyskomfort. Nie wiem co odpowiadać. Z takimi rozmowa to jak gra w szachy. Nie wiesz jaki ruch i co spowoduje.

proponujesz wyzsza szkole jazdy - czasem odpysknac tez trzeba, a jak zbyt nachalny to i po lapach.
ogolnie na poczatek zignorowac i zapytac o pogode :wink:

@Andi nie wiem, ja w czaty gdzie sie gada glownie o seksie po prostu nie wchodze, a w realu czytaj jak wyzej.

1 polubienie

No skoro robi takie podteksty o seksie, to może mu się bardo chce?

Asia Pytalska jesteś? :smiley:

To nie są czaty o seksie tylko normalne portale… Oni się robią agresywni jak im się odpyskuje. Często jak już odpowiadam to po prostu emocjonalnie.

Kto??

Nie wiem…Nie rozumiem takiego zachowania. Gdzie są normalne osoby?

Może te “nienormalne” osoby w rozmowie z Tobą zadają takie samo pytanie…? i tak się kręci…

To nie jest chyba kwestia płci tylko charakteru danej osoby. Bardzo często to kobiety nie owijają w bawełnę i walą prosto z mostu. Podejrzewam ze może tez mieć znaczenie miejsce i okoliczności takiej rozmowy - jeśli to dyskoteka czy klub i gościu jest po kilku browarach to i czuje się odważniejszy