Ostatnia taka okazja przed listpadowymi maratonami…
Wyjeżdżam na zlot podobnych mi pod pewnym względem osobników… A koleżanka co planuje? ![]()
Wybieram sie na Suwalszczyznę, gdzie nie byłem od prawie 30 lat. W planie jest też całodzienna wycieczka do Wilna.
Na prawdziwego polskiego grilla do znajomych na działkę. Może już jakieś pierwsze grzyby będą?
Piję
Ponieważ od kilku lat mam dłuuugi weekend, to za dużo pisania. ![]()
Nie piję.
Przez moment myslałem, żeś kalambura sklecił… ![]()
To nie kalambur a emerytura…
Ja też powoli musze się zaczac przyzwyczajać ![]()
![]()
![]()
Na razie nie mam czasu ![]()
Czwartek i piątek,wolne i będę się szykował do dłuższych wakacji…
Wcześniej jednak,od soboty, jeszcze 6 dyżurów.
