Co sądzicie o modnym ostatnio słowie: "odjaniepawlić"?

To ostatnie brzmi interesująco. Przykroplił bym co nieco.
Bardzo podoba mi się takie bingolizowanie.
To się nadaje do zantykwowizowania.

3 polubienia

Tylko się nie zharmonicz!

5 polubień

Wygrałeś!!! :grinning:

3 polubienia

@okonek Dopraszam sie laskawej ramki dla @Bingola za zharmoniczenie! Merci de la montagne :joy:

1 polubienie

Taaa…, ramka dla tego, co przybingolił birbantowi. Zelsienieję z rozpaczy… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

I tak przeczytalam “zjesiennieje”… Ale “przybingolic” ma duza wartosc foniczna… :joy:

2 polubienia

Cicho, bo widzę, że Bingola coś bingoluje.

3 polubienia

Wy się nie śmiejcie. W amerykańskim slangu młodzieżowym istnieje czasownik “bingola” oznaczający “uderzyć kogoś silnie w gardło”. Przybingolić - to po prosu polski odpowiednik :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

5 polubień

Tego nie wiedziałem. Gardłowa sprawa. :shushing_face:

3 polubienia

I tak mi to sie kojarzylo!!! :joy:

na szczęście “mnie” tylko przerabiają, jak chcą wykazać że jest jeden lub więcej poziomów niżej :smiley:

Ja sie wlasnie devilnie wyskokowo prze-birbancilam, dlatego nie moglam juz quizu roz-bingolic (benaskowanie idzie mi lepiej!). Teraz czekam zeby sie ironicznie po-okonkowac, A ze jokowanie mi nie wychodzi to sobie troche po-collinsuje

4 polubienia

LOL a co sie tu odPytajeło?! Tyle odpowiedzi że szok normalnie.
Chyba wam odjaniepawliło XD

5 polubień

Bardzo sie spodobalo “odbenasić”

3 polubienia

To nam sie birbant rama nalezy! Rama piwa! Po znajomosci pewnie Dostal … Takie czasy cie choroba :sweat_smile:

2 polubienia

Sprawiedliwości na świecie ni ma. Tzn jest prawo i sprawiedliwość, ale dla swoich. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia