Co sądzicie o nowej sytuacji politycznej w Polsce po wyborach ?

Jakie macie refleksje w tym temacie ?

1 polubienie

Banasiowo jakoś tak…

4 polubienia

Mam podobne zdanie.
Ludzie są tylko ludźmi.
Przez 4 lata wypracowali znajomości.
Teraz przez kolejne 4 lata zaczną je wykorzystywać by się nachapać.
Banaś to typ co zaczął trochę wcześniej. Nie ukarano go więc dano zielone światło różnym innym banasiom…
Obym się mylił…

5 polubień

Jestem zawiedziona, ale nie zaskoczona :wink:
Ja się w sumie nie dziwię, że PiS popierają starsi ludzi, którzy czerpią z tego jakieś tam profity (13-tka, wnuki mają 500+ i w ogóle), ale młodsi, którzy wiedzą (albo jednak nie), że na starcie lub w samym środku ich kariery zawodowej, w trakcie zakładania przez nich rodziny itd. będzie trzeba ponieść konsekwencje tych działań (w tym nie tylko skutki rozdawnictwa i ignorowania wielu problemów na rzecz tworzenia jakichś sztucznych, ale też też odpływ wykwalifikowanej kadry z Polski, masakra w szkolnictwie itp.) już mnie dziwią.

7 polubień

Mamy republikę banasiową. I tyle w temacie.

6 polubień

Jest super cudownie i kolorowo! Oby już na zawsze! :rofl:

1 polubienie

Mądremu nasunie się sporo refleksji, głupi się będzie cieszył …

8 polubień

Jakiej nowej ?

2 polubienia

Za malo danych jesli chodzi o gospodarke. Jesli juz sie posuwaja do falszowania danych na poziomie jaki opisywal kolega @anon86894402, to za ciekawie nie jest.
Kradna wszyscy, wiec bedzie tylko kwestia kto i kiedy bedzie lub nie bedzie zlapany. Czyli bez zmian.
Polaryzacja spoleczenstwa sie poglebia, wygrywa opcja oblezonej twierdzy i bo nam sie nalezy…
Pod wzgledem ideologicznym i tzw. wolnosci obywatelskich bedzie dokrecanie sruby w prawo i do oporu.

7 polubień

Czyzbys zaponiala o zerowym pit,dla mlodych do 26r zycia i 500+,nie maja wnuki,tylko rodzice i na dodatek bez progu dochodowego
Tzw,trzynastka,to niecale 100pln/mies
Na 500+ dla niezdolnych do pray i samoistnej egzystencji,malo kto sie zalapie,prog dochodowy 1100pln.to najnizsza z mozliwych rent/emerytur w tej kategorii
Tak mi wychodzi,ze to mlodsi wiecej skorzystali.

1 polubienie

W sensie po wyborach :slight_smile:

Jestem pełna obaw. Po drugiej kadencji w PO zaczęła się pycha i przekonania polityków o własnej nieomylności.
I teraz historia się powtórzy pewnie.

Co już w widać gdy ludzie zaczynają robić zestawienia i porównania.

Tu można sobie przypomnieć jak to było i do czego doprowadziło.

2 polubienia

O do licha…
Dawno,BARDZO dawno nie bylo tematu politycznego… :smile:
Nic nie sadze.Jeszcze sie nie zaczelo i wszystko jest na papierze.
Moge miec jedynie obawy…
Ale z drugiej strony,podoba mi sie wieksze zroznicowanie tych ktorzy dostali sie do sejmu.

2 polubienia