Co sądzicie o nowym pytamy ? Dopiero tutaj wpadłem :)

Tak?:slight_smile:

Nowe Pytamy jest spoko :smile:
Bo dużo osób przeszło, które lubię :heart:
Witamy na pokładzie!
Ahoj!

5 polubień

Nic. :slight_smile: kolejny raz podziwiam Twoją fantazję :grin:

3 polubienia

I dzięcielina pała. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Właściwie jest to postać występująca w przynajmniej dwóch seriach nawalanek (Tekken i Soulcalibur), a tam historia postaci na ogół nie jest aż taka ważna i czasem zmienia się w zależności od konkretnej gry, wygląd również.
“Yoshi” jest czasem używane w języku japońskim jako takie jakby “okej!” wyrażające entuzjazm, a “mitsu” znaczy trzy (nie bez powodu firma Mitsubishi ma w logo trzy diamenty). Możliwych znaczeń imenia jest dużo więcej, bo to w końcu japoński.

Nie jestem fanem nawalanek, więc za dużo o nim nie wiem. Wolę RPGi i strategię turową.

3 polubienia

Czy dzięcielina to mięso dzięcioła? Skoro cielęcina jest z cielęcia, wieprzowina z wieprza, a słonina… a, no tak.

2 polubienia

Mięso z dzięcioła twarde, jak pała. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ja też tęsknię, ale co zrobić xd

1 polubienie

A ten cały Yoshimitsu to jest z jakiejś innej gry niż tekken ? Bo ja go właśnie z tekken’a znam :smiley:

Ja te postać właśnie z Tekken’a znam :slight_smile:

Bo szczerze wiedziałem na temat tej postaci tyle co Ty :slight_smile:

1 polubienie

Tylko mam wrażenie, że trochę mało barwne a przez to czytelne :confused:

Na stronie tytułowej pod statkiem ma 2 możliwości, po prawej albo lewej stronie; kategorie lub wszystkie kategorie. W którąś klikasz i masz wybór wszystkich tematów. I sobie wybierasz. Tu żadne pytanie nie przepada.

2 polubienia

Jest ok. Pomimo,że rzadko jestem tutaj,mam dobre zdanie.

2 polubienia

A na kafeterii przepadają pytania ?

Spoko już zajrzałem do 2 i 3 natomiast nie widzę 1 - czyżbyś je usunął ?

Powinna być na samym spodzie bez numeru,

1 polubienie

nie wiem, na kafaterie nie zagladam.
nawet nie wiem czy tam jeszcze mam konto? napisalam, ze chce usunac, ale to zdaje sie grochem o sciane.

Był w Soulcaliburze. Tam wszyscy używają dziwnych broni więc się nawet za mocno nie wyróżnia.

Sądzę że jest świetnie zrobione. Sama nie wiem kogo to zasługa i jak to sie stało.

5 polubień