Co sądzicie o powrocie Romana Giertych do polityki?

Bo ja za młody jestem

Mam nadzieję, że będzie siedział daleko od oświaty!

2 polubienia

W latach 90-tych byłem w radiu…On studiował…w Poznaniu.Ale powinniśmy się znać choćby z UPR…A ja sobie go zupełnie nie przypominam.
Facet który ok. 2008 roku,dokonał nie lada wolty.Z pozycji narodowych na pozycje pro tuskowe :innocent:
Szanuje go za pewien poziom jaki reprezentuje jako mówca.Podczas gdy połowa sejmu to zawsze stado parweniuszy,tutaj wręcz odwrotnie.Klasyka tradycji,swego czasu,"z pnia"R.Dmowskiego…
Dzisiaj to bardziej prawnik i publicysta niż polityk.Dziwie sie troche że mu się chce…Z drugiej strony,to dobry czas dla kogoś kto chyba najbardziej nie cierpi Ziobry…Ale czego mam sie dzisiaj spodziewać po kimś o tak chwiejnej postawie,doprawdy nie wiem…

2 polubienia

Eee, Tusk chyba ma innego kandydata.
A co myślę? Niech robi to na czym się zna, czyli bedzie adwokatem.
Umieszczenie go na listach wyborczych bylo zagraniem czysto politycznym. Tam gdzie KO miało problem wstawilo skonfliktowanego z PiS czlowieka.
Byl kiedys Falandysz, teraz mają Giertycha .
A w jego “nawrocenie” nie wierzę.
Miec tylko trzeba nadzieje, ze “mustangowi” co najmniej solidny kantarek założą, choc optowalabym za solidnym wędzidłem jako uzupełnienie. (Choc zwykle się nie stosuje?)

1 polubienie

Jest mi obojętny. Pamiętam co robił jako szef MEN. Nie było to dobre.

5 polubień

Byl to czlowiek dotkniety obłędem…

2 polubienia

A dlaczego tak?

Bo zachowywał się jak małpa z brzytwą. Dużo pisania. W skrócie:
1- mundurki, zupełnie nie przemyślany pomysł
2- dzień żałoby narodowej po samobójstwie uczennicy
3 i najważniejsze: prowadzenie tylko dla jednego rocznika możliwość startu na studia z oblaną maturą.
O ustawicznych zmianach podstaw programowych nie wspominając. Dokonał tylko jednej pożytecznej
rzeczy. Jako założyciel Młodzieży wszechpolskiej, wciąż mający poglądy narodowościowca - wprowadził obowiązkową naukę śpiewania hymnu (nie tylko 1 zwrotki) .
Jak on teraz będzie rozmawiał z taką Jachirą, którą głosiła hasła " Bób, Hummus i Włoszczyzna" w miejsce Bóg, Honor i Ojczyzna???

4 polubienia

Dzisiaj to nie bedzie dla niego żaden problem bo właśnie o to chodzi że radykalnie zmienił swoje miejsce w polityce.
Choć jakieś minimum przyzwoitości powinno obowiązywać i z żadnymi"jachyrami" nie powinno się rozmawiać w ogóle!

A ja myślę, że tylko zmienił miejsce, jak piszesz, bo schował się za immunitet. Nie sądzę, by zmienił poglądy. To nie był zwykły członek MW, ale jej współzałożyciel. Nie powinna się rozmawiać, ale one są POSŁANKAMI! Ktoś je rekomendował, ktoś je wybrał (bo to nie ona jedna).

2 polubienia

No powinienes go zapamietac, bo to dwa metry chłopa :rofl::rofl::rofl:
Pewna kulture i zachowania “wynosi sie” z domu.
Natomiast zmiana poglądów do tego stopnia?
Ale jako “bat” na Ziobrę? to chyba na dzien dzisiejszy zdaje sie lepszego nie maja? Nawet jak bedzie dzialal w cieniu. A w to akurat wątpię. Jak kazda “papuga” narcyzem jest

2 polubienia

To że ktoś,coś,akurat najmniej mnie interesuje.Po prostu,niektórym ludziom nie podaje się ręki.Wystarczy.Nie trzeba zaraz do nich strzelać.

1 polubienie

czyli “cel uświęca środki”? Nie ze mną te numery :slight_smile: Giertych jest spalony :frowning:

1 polubienie

A kto tam nie jest spalony?

2 polubienia

Strzelać? Nie! Ale samo nie podanie ręki na wielu nie zrobi wrażenia. Jeśli nie piętnujesz chamstwa u kogoś, to ten ktoś będzie myślał, że wszystko jest OK i dalej będzie chamem :frowning: A tu chamkę stawia się wręcz na piedestał, robi się z niej elitę :frowning:

2 polubienia

Mamy podobno demokracje.
A rozmawiac bedzie “z gory”, bo przy nim jej nawet wysokie obcasy nie pomogą :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

A co tu ma demokracja? Ktoś taki w sejmie to kompromitacja, podobnie, jak Pawłowicz, Wołoszański i wielu innych. Znowu: nawet z diabłem byle do przodu :frowning: . Dlatego też nie lubię polityków!

1 polubienie

Jak sie wybiera pajaców i osoby z zaburzeniami zdrowia psychicznego?
No chyba, ze uznamy, ze specyfika polityki jest taka, ze nawet kon moze miec szansę zostania konsulem i jadac pozlacany jeczmien z koryta z kosci sloniowej? To znaczy chyba żłobu?
W kazdym razie watpie, żeby Incitatusowi to robilo roznice, jak mu sponsora zabili i dali miche z posledniejszego materialu, byle pelna byla…
A konikowi wlos z grzywy czy ogona nie spadl, bo faktycznie byl championem.

1 polubienie

@gra Z tym hummusem to dobre😋

1 polubienie

Hummus robi sie z cieciorki. Ale wersja z innych straczkowych przejdzie z dodatkiem majaranku.
Jachira moze szokowac, ale pajace w stylu, ze w Madrycie to i listonsz chodzi w garniturze i pod krawatem?

1 polubienie