Co sądzicie o przyszłych wojnach z Rosją?

Rosjanie będą chcieli narzucić nam swoją wolę prędzej czy później

2 polubienia

Krótki materiał

Wszystko będzie zależało od Ukrainy i wsparcia dla niej. Mam nadzieję że republikanie zrozumieją że lepiej płacić na Ukrainę niż opłakiwać amerykańskich żołnierzy zabitych podczas walk w obronie któregoś sojusznika NATO.
Putin się nie zatrzyma. Najwyżej zrobi przerwę na odbudowę sił.
Pamiętajmy że Rosja oraz USA mają sporo atomówek

4 polubienia

Kolega na R to widzę, że w kursie informacji jest i prowokuje nas tu nieźle i cały czas do refleksji. Ale @devil też nie w ciemię bity a don tego za kołnierz nie wylewa.
Szkoda, że nie było na świecie refleksji jak ten dziad mordował Białorusinów, Gruzinów, Czeczeńców i Syryjczyjów…

1 polubienie

A tutaj temat alkoholu w PRLu

Dzieje konfliktu Polski z Rosją

Wtedy to jeszcze nie był dziadem tak na marginesie mówiąc

1 polubienie

Dziadem to mozna sie urodzic.
Jemu dali za duzo czasu na bezkrytyczne poznawanie tajnych niemieckich dokumentow z czasow Hitlera (bo kto by sie jakims żuczkiem przejmowal), a to w polaczeniu z wychowaniem w kulcie Stalina plus jak sadze jednak wrodzona6 psychopatią stworzyly to co jest.
Zreszta nie wiadomo czy jest - choc w te sobowtóry wierzyć?
Technologia z jednej strony juz niejedno zludzenie stworzyła, ale nie unikniesz “przecieków” - nawet on czasem musi sie spotkac z innymi ludźmi. Z zewnatrz.
Bo to kto i gdzie pokazuje sie w Rosji?
Tam moga miec pelna kontrole nad relacją.
Jedno jest pewne, ze jego otoczenie tez normalne nie jest
Szalenstwo niestety jest zarazliwe.

2 polubienia

Dziad z bunkra to jest.

1 polubienie

Hitler tez w bunkrze siedzial.
I jakby siedzial to zamach w Wiczym Szancu by się udal. Ale czy wtedy bylaby Polska? Niemcy chcieli Adolfa sprzatnac nie po to, zeby jakies Polaczki swoje panstwo mialy.

2 polubienia

Tutaj jest pokazane jak mógłby wyglądać konflikt polsko-rosyjski

Ale na szczęście rozbudowujemy armię a Rosja wytraca rakiety balistyczne

Niestety prawdopodobnie będziemy sami bez Amerykanów w tym konflikcie

Daj sopkoj koldgo.
Kup sobie jakas porzadna gre wojenną na X-box.

1 polubienie

Na drugim filmiku Anżej jak słychać był w szczytowej formie.Miał niedawno taki okres w życiu,że w przemówieniach krzyczał,trochę tak wzorując się na Duce czy adolfie…no cóż nie ma co wymagać od takiego kogoś.Na ostatnim jakieś pseudo gry wojenne :wink:
Co zrobi rosja tego nie wie nikt.Trzeba się zbroić i czekać obserwując sytuację międzynarodową.Chyba zacznę wierzyć w Illuminatów,bo coś ta sytuacja międzynarodowa dziwna i podejrzana mi się wydaje.
Może w najbliższym czasie na nas nie napadną.Dokładnie jeszcze nie wiem ale jak dostanę cynk z kremla to napiszę coś bardziej konstruktywnego :wink:

1 polubienie

Teraz zakochal sie w praworządności.
I trenuje sztukę pisania listow czyli epistolografię. Na razie do Holowni.

2 polubienia

Polskie wojska stacjonują w Adażi pod Rygą oraz w Estonii gdzieś

Mozliwe, w koncu u nas tez sa garnizony, ameryknskie na pewno, a czy innych krajów?
W kazdym razie cwiczenia zwane manewrami organizuje sie miedzynarodowo.

1 polubienie

Ciekawe porównanie wojska niemieckiego do polskiego

1 polubienie

Niemcy to podobno po tym,jak zaczęła się wojna na Ukrainie postanowili policzyć ile mają czołgów a ich minister od wojny stwierdziła,że się nie zna na sprawach wojskowości :wink:

1 polubienie

Nie wiem ile w tym prawdy

A ktory cywilny minister zna się na wojsku? Oni sa od pilnowania generałów i finansów.
Zreszta nie rozsmieszaj mnie - Macierewicz to w ogóle w wojsku był?
Czy gdzies leży teczka z żółtymi papierami (i druga, operacyjna u oficera prowadzacego)?

1 polubienie