Co se oglądacie w internecie kiedy nie ma was na pytamy?

Skrzyżowany z wczesniejszymi wersjami na lapku ublock jest skuteczny
Na telefonie?
WP? Zapytaj kolege @dedlx :wink::grinning::grinning:
Przeciez mu płacą od linijki tekstu :wine_glass::heart:

W słonecznej Italii, to znowu taka nowość nie jest. Pamiętam, że jeszcze niewiele lat temu, kiedy na tamtejszych parkingach miewałem noclegi, to stadami zjeżdżali się homoseksualiści, obnażając się przed kabinami kierowców i onanizując. Natrętnie też namawiali do seksu z nimi. Zrobiono tam wreszcie z tym porządek. W Belgi, rzadziej, ale też się to zdarzało.

1 polubienie

Kolego zapomniales o Ciciolinie w tamtejszym sejmie

2 polubienia

U nas tego nie ma pewnie temu, że za zimno :thinking:

1 polubienie

Bo ja wiem ?
Kombinuja po kątach :grinning:

1 polubienie

Nie sądzę, że to nastąpi w Polsce. Kierowcy, to krewki naród. Niemal każdy, na wszelki wypadek ma bejsbola w kabinie. Sęk w tym, że wtedy we Włoszech weszła w życie ustawa o ochronie inaczej kochających. No to, jak weszła, to owi inaczej kochający poszli na bezczela na całość. Musiano po kilku latach dokonać poprawek w tej ustawie.

1 polubienie

@birbant sporo jezdzilimy po Europie osobowka co prawda. Ale woleliśmy zaparkowac przy TIR
Przyjaciel domu jest zawodowym kierowca “od zawsze”
Klucze od domu mu dam, ale zachowuje sie jak żbik, lodowka pusta
A ja prywatnie uwazam, ze moderator to ma prawo byc stronniczy. Admin zresztą też :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ja tak nie uważam i dlatego odrzuciłem propozycję bycia modem, bo nie umiałbym być bezstronnym. A Twoja tolerancja też szkodliwa nie jest. Po prostu, niektórym brakuje luzu. Fakt, trochę zboczyliśmy z tematu, ale wystarczyło normalnie zwrócić uwagę i nie byłoby tak nieprzyjemnie.

A czy ja jestem bezstronna

1 polubienie

Mniejsza o większość, nie ma o co jojczyć i ran rozdrapywać. :grinning:

1 polubienie

Doniczek zabraknie :heart:

1 polubienie

Tak, tak-racja musi być po naszej stronie… A co do pytania gównego to poradniki jak oczyścić wodę w warunkach domowych, jak się zachowywać w niewoli…takie tam.

Kolezanko
Ja harcmistrz i sternik jachtowy dyplomowany

1 polubienie

Syndrom sztokholmski
Ofiara utozsamia sie z oprawca
W kryminologii swego czasu obwiniano słabszego

1 polubienie