Co se oglądacie w internecie kiedy nie ma was na pytamy?

Macie jakieś ulubione strony, portale?

1 polubienie

Trochę portali informacyjnych, czasem youTube : piosenki, taki jakby blog bardzo pociesznej jutuberki, która rozbawia mnie do łez swoimi pomysłami i swoją przezabawną czasem polszczyzną. nowinki decoupage (i nie tylko nowinki), patrzę, czy pojawiło się na aliexpres coś nowego i fajnego.

3 polubienia

Roman fan Polszy, Paszyńska - Polska, a ostatnio Wiaczesława Zarutskiego.

2 polubienia

Czasem coś o sztuce,elektronice(szczególnie o audio),o dwudziestoleciu międzywojennym.
Ostatnio po latach absencji zaglądam na 2 fora o kompach.Stwierdziłem,że nic już nie pamiętam ale spotkałem dawną adminkę z upadłego forum to sobie o polityce pogadamy i wyłażę stamtąd - bo na starość z nastolatkami nie będę się przekomarzał(zniszczą mnie,nie mam szans) :wink:

2 polubienia

Absolutnie nic.Internet istnieje dla mnie tylko w formie fejsa,jesli potrzebuje lub kogoś szukam.
A takze do odkurzania starych filmow których nie mogę kupić.
Oraz kupowania,najczesciej biletów lotniczych.

Zapomniał bym. Oglądałem Motobiedę. Gościu robi dobrą robotę, choć nie wszystko wie w temacie, ale wybaczam, bo młody i oceniam go pozytywnie. Mam prawo do tego, bo znam większość pojazdów, jakie on rozjeżdża i miażdży. Ja nimi jeździłem.

1 polubienie

YT, Instagram, serwisy sprzedażowe, whatsapp, no i poczciwe gogle że sprawdzać przeróżne informacje. Na Insta mam ze 4 ulubione konta które obserwuje. Na YT ulubiona muzyka, recenzje i wywiady Raczka, kanał Sfilmowani, Kasia Miller, Vogule Poland. Mam też konto na FilmWebie - oceniam filmy, piszę opinie, gadam z ludźmi na forum o filmach. Poza tym Netflix, HBO, Disney +, Amazon Prime, i od dzisiaj canal + - na miesiąc bo dostałam kod i mam za free. Wszystkie kanały filmowe współdzielę ze znajomymi.

1 polubienie

Wchodzę na wp, czytam też wiadomości świdnickie, corse matin, i francja. I troszkę internetową gazetę “z życia wzięte”.

1 polubienie

Serio WP?
Toż to jeden wielki baner reklamowy. Nawet ublock nie daje rady.

2 polubienia

Internet powiadasz?
Prognoze pogody, jesien idzie :wine_glass::heart_eyes_cat:

1 polubienie

Doswiadczenia nabierają tacy ludzie kolego @birbant :+1:

Jazda to niekoniecznie zatruwanie innym zycia.
Od niedzieli jak mi ktos powie, ze dorada to jadalna ryba?
Przepraszam, komisarz Ryba :wine_glass:
Zakazy, nakazy i politycy…
Teoretycznie 0,8 w wydychanym to jechalam, jako zawalidroga :innocent: wiecej tego bylo, mnie i kolegę MO pilnowalo, zebysmy w ramach informatyzacji PGR na ścianie wschodniej rajd zrobić :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Robotron i soltys kibicowali

Aj tam, z całego tekstu wyłapuję to co istotne i jest ok. Chociaż, bardziej lubię czytać komentarze, te są bezcenne:)) @Devil .

1 polubienie

Czyli sprawdziles orgamoleptycznie :rofl::rofl::clinking_glasses:

@birbant jak ze żbikiem
Pies, kot czy uczlowieczony?

Ma się dobrze, nadal jest włóczęgą, ale w domu jest całkowitym domowcem, tylko żre dwa razy więcej od domowca.

3 polubienia

Czyli z pustym brzuszkkem źle :joy::joy::joy:

Tak. Sami eksperci

3 polubienia

Czyli kotu na się na życie

Boczek czy po tatusiu oliwa?

Mogę napisać, czego nie oglądam, np. Magii nagości… (ale o tym już było)
A tu o…zrobił mniej więcej to samo i zszokował Włochów :thinking: