Co się dzieje w polityce - Dziennik cz. 2

Poseł Michał Woś z PiSu właśnie stracił imunitet. To on zakupywał pegasusa o ile się nie mylę

Krygują się jak panna na wydaniu…
Na razie kandydatów straceńców brakuje.
Obamy nie są zainteresowane, wystawienie kobiety, nawet Kamali Harris vs. Trump wydaje sie być strzalem w kolano. A brany pod uwagę obecny gubernator Kalifornii ani myśli przedwcześnie kończyć karierę polityczną wchodząc w cudze buty.

1 polubienie

Ciąg dalszy o debacie Biden vs Trump

Ciekawie o europejskim Zielonym Ładzie

Joe Biden nie chce się wycofać z wyborów. Zapewnia że choć nie jest młodym człowiekiem to wie jak mówić “prawdę”

Generał oskarża Mariusza Błaszczak za niemówienie prawdy. I czuje się znieważony

Dziadek się uparł…

1 polubienie

W końcu ktos się wziął za tych pseudoministrow wojny?
Przeszedl w stan spoczynku, podleglosc służbowa wygasła, a sprawy cywilne tak szybko się nie przedawniają.

1 polubienie

Pierwszą turę napewno wygra skrajna prawica a ostatecznie ciężko powiedzieć co za tydzień wyjdzie

Wysoka frekwencja jest

Rosjanie równają 12 tysięczny Chasiv Jar z ziemią

Rosjanie mają przewagę w lotnictwie

Tam wybory są ciekawe, b do nastepnj tury moze przejsc wiecej niz dwie osoby. Z tego co dziś uslyszam w tvespaña to kwestia czy przekroczą jakis próg % liczby głosów.
Uczciwie mówiąc nic z tego nie rzumiem… moze kolega @ciekawie coś doda? Bo on zdaje się z tamtej strefy?

1 polubienie

Słyszałeś kiedyś, żeby jakiś rząd zapowiadał zmiany “na gorsze”? zawsze tylko na lepsze. A wychodzi, co wychodzi.

1 polubienie

Dlatego napisałem “rzekomo” bo nie mam zdania tym bardziej że nie znam szczegółów

Trump zapowiada wojnę z Iranem. Ja to widzę jedynie ze wzmocnieniem Turcji w regionie. Bo przecież sami walczyć i ginąć nie będą

Bo mają problemy z nowymi rekrutami a ryzyko wojny na dalekim wschodzie duże

Od jutra ceny energii/prądu w górę :confused:

Powinniśmy elektrownie atomowe walnąć w Polsce…

Elektrownia atomowa to droga inwestycja…
I kosztowna w utrzymaniu.

1 polubienie

Słyszałem że PiS chce zmienić nazwę partii na “Biało Czerwoni”

Ale ile w tym prawdy…

Rebrading i przeprowadzka do Monaco? Albo Indonezji? Austria bliżej i też ma czerwień i biały na fladze. Ale zdaje się również umowę o ekstradycji. W gre kolorystycznie jeszcze wchodzi Japonia i Szwajcaria…
Po tym co nakradli to niektórych będzie na to stać :rofl:

1 polubienie

Żaby juz nie można było pisać: ***** biało-czerwonych!

1 polubienie

Okazało się, że Kaczyński wiedział o tym, że Solidarna Polska kradnie pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości i przeznacza je na kampanie wyborczą
A dziad wiedział, nie powiedział…
Mafia!!!

1 polubienie