Co się dzieje w polityce - Dziennik cz.3

Już 3 część żeby się dobrze czytało

Nuda. Ukraina w Kursku. Putin mści się w pokrowsku.
W Polsce ciąg dalszy manii rozliczania PiSu.
Koalicja rządząca wciąż się dociera i dotrzeć nie może. Nie wiem czy to przetrwa do końca kadencji.

2 polubienia

Oby przetrwała. Kosiniak-Kamysz blokuję aborcję ale ostatnio się nawet wypowiadał że może będzie za

1 polubienie

Przetrwa. Tak samo jak przetrwała koalicja PiS - Suwerenna Polska - Kukiz. Bo rozpad takiej koalicji skutkuje negatywnie dla wszystkich. Każdy się trzyma każdego.

3 polubienia

Donald Tusk podpisał neosędzie na coś tam. Ludzie są w szoku

Tusk się tłumaczy jakoś podejrzanie

Możliwe że między premierem a prezydentem doszło do układu chociaż sam Tusk zaprzecza

I ten neosędzia będzie na tym stanowisku przez kolejne 3 lata

Tusk się tłumaczy że to urzędnik popełnił błąd że nie dopatrzył że to upolityczniony sędzia

Mi to Ti to

1 polubienie

F35 jest nie rozpoznawalny dla radarów między innymi z powodu specjalnej farby którą jest pokryty

ktos mu źle dokumenty przed podaniem do podpisu posegregowal, albo świnie podłożył.

2 polubienia

To jest żadne usprawiedliwienie. Ktoś, kto pełni tak ważną funkcję powinien sprawdzać co podpisuje. Głosowałam na nich. Pomyliłam się? :thinking:

2 polubienia

Jak podpisujesz kilkdzieiat kwitow to jz nie czytasz. Ale zamiast glupio się tlumaczyc to osoba odpowiedzialna za przygotowanie kwitow powinn byc wylana na zbity pysk.

2 polubienia

Ma nauczkę. Teraz będzie czytał, choćby miał siedzieć parę godzin. Co to ma być? Olewanie obowiązków? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

@joko obowiązkiem to jest utworzenie takiego zespołu, żeby nie musieć czytać wszystkiego.
Ale to trzeba szukac ludzi kompetentnych nie kolesi, bo kancelaria prezesa to nie przechowalnia leni na synekurach.
Szef polityk wystarczy…

2 polubienia

Okazuje się, że jednak przechowalnia.
Nie powinno być takiej wpadki!
Nie mam zamiaru przymykać oka, bo zawiodłam się!
Mogę przymknąć oko, że małe dziecko nie zdążyło do WC i miało katastrofę, ale nie że dorosły człowiek, który z mojego wyboru mnie reprezentuje ma taką wpadkę.
To, że rozumiem nie oznacza, że odpuszczam. :joy:

3 polubienia

Takich błędów to nie tylko Tusk robi coraz wiecej. A farmazonow jakie wygadują nie policzysz.
Mam wrazenie, ze wszyscy politycy bez względu na opcje kompetencjami przypominają kury z obcietymi glowami biegające po podwórku.

3 polubienia

No to sobie ponarzekałyśmy, ale należało się to nam. Takie wpadki na tak wysokim szczeblu są niedopuszczalne. :grin: :grin: :grin:

2 polubienia

Istnieje takie prawdopodobieństwo. :wink:

1 polubienie

Wydawało mi się, że wybieram najmniej nie podobającą mi się opcję (bo do każdej mam zastrzeżenia i żadna nie jest w 100 procentach “moją”). :thinking:

2 polubienia

“Wszystkim się zdawało, że Wojski wciąż gra …
… a to echo grało.” :sweat_smile:
Mam dokładnie takie same odczucia. Niby tak trzeba było w danej chwili głosować, ale finalnie nie tak to miało wyglądać. Czuję się sromotnie zmanipulowany i przez to rodzi się we mnie bunt.

2 polubienia

Ja się czuję trochę oszukana, ale co mam zrobić? Głosować na to by było tak jak wcześniej? Nigdy!
Musi się ktoś nowy z nowym programem (którego dotrzyma) pojawić.
Dlaczego nie mogę wybierać “dobra”, tylko “mniejsze zło”?

2 polubienia

Sęk w tym, że akurat PiS dotrzymał słowa. Zrobili wszystko co zapowiadali, a nawet więcej. :rofl:

1 polubienie

Tyle, że to, co zapowiadali i zrobili, to nie moja bajka. Nie podoba mi się.
Niechże się ktoś inny pojawi.
I… zabroniłabym bycia politykami “u władzy” ludziom mającym więcej niż 63 lata.

2 polubienia