Co się dzieje w polityce - Dziennik

Co do dojarki? Ja bym sie bała z niej zrobic oborawą.
A jednak? Premierą została?

2 polubienia

Coraz większy napór migrantów na granicy polsko-bialoruskiej. De facto zwiększanie wojny hybrydowe z Polską

Izrael traci poparcie świata. Ponad 160 państw głosowało za przyjęciem Palestyny do ONZ

Napór? Kolego tco Ty wiesz o migracji? Ludzie sa oszukiwani propagandą. Nam potrzeba tych ludzi, spoleczenstwa się starzeją
Ale niech to będzie na warunkach kraju przyjmujacego. A nie najazdem.
Wiem, opisuję utopię? Jestem migrantka, z Polski wyjechałam z prawem powrotu. I tu wlasnie jest problem? Wracasz? Na razie nie. Ale never say never

3 polubienia

Izrael to koszmar, kraj ktory dziala na zasadzie klina klinem? Mamy starcie fanatyzmow islamskiego i żydowskiego.
Strefa Gazy to wrzód, a raczej jeden z wrzodów na d* cywilizacji. Dlaczego nagle wszyscy przejmuja się Palestyna, ale juz Kurdami mniej?

1 polubienie

Mnie tam Kurdowie mało interesują. Prędzej czy później Zachód ich porzuci jak porzucił Afgańczyków

No niezupełnie
Zachód? Co rozumiesz przez to słowo?
Kurdowie sa rozproszeni, Afganistan to górale, tam przezyc to ciężko. A ze stało się panstwem talibów? I katownią zarządzaną przez fanatyków? Ruskie nie dali rady, jankesi uciekli? Co tam sie teraz dzieje?

1 polubienie

Z czasem Amerykanie się zwiną z kurdystanu

Ale kurdystan nie istnieje, poza tym Turcy sie tym zajmą. Jankesi nie będą sie pakowac w kolejną wojnę. Maja Trumpa na karku :stuck_out_tongue_winking_eye::frowning:

1 polubienie

Polecam się uważnie wsłuchać w tą brutalną analizę rzeczywistości ekonomicznej…

1 polubienie

Obejrzałem ale czy to prawda… A cele klimatyczne są bardzo ważne

1 polubienie

To są cele, które doprowadzą nas do bankructwa, dostajemy kredyt, który będziemy wszyscy razem spłacać a ostatnio wszystko co zielone, to się nikomu nie kalkuluje

1 polubienie

Nie dalam rady.
To juz klasyk powiedzial w 1989, nie będzie lepiej, ale smieszniej? Tylko dlaczego jest to smiech przez łzy?

2 polubienia

Ja tam dalej uważam że UE ma rację. W Chinach energia 3 razy tańsza. Musimy działać bo klimat się wymyka spod kontroli…

ZD jak szur mówi że to nie potrzebne czy jakoś tak…

1 polubienie

Coraz większe demonstracje w Tibilisi w Gruzji

Tam ciągle demonstrują.
Dobrze, że wojny domowej tam nie ma.

1 polubienie

Amerykanie zaczynają nawet inwestować już w OZE a są spóźnieni przed Europejczykami i Chinczykami

Spłonęła hala Maryliwska 44 w Warszawie… To mogło być podpalenie

1 polubienie

Po 12 latach Siergiej Szojgu przestaje być ministrem obrony

Nowy minister ma liczyć pieniądze bo Szojgu głównie kradł

Nowy front na kierunku charkowskim. Mają tam Rosjanie 50k żołnierzy. To za mało żeby iść na sam Charków ale wymusi wystawienie tam 4 brygad ukraińskich z innych kierunków