Co się dzieje w polityce - Dziennik

Piszmy co się będzie w polityce działo. Bo nie chce mi się codziennie śledzić polityki

1 polubienie

Malo komu tu sie chce…

2 polubienia

To prawda ale ja też będę czasem pisał

Unikam polityki jak tylko mogę a Ty mi każesz pisać korespondencje z sejmu??? :joy:

4 polubienia

Jakby kolega w necie nie mógł poczytac?
Poza tym ja dziś stwierdzilam, ze pogoda oszalała, 27° w cieniu. To jesień…
Co prawda mozna było domniemywać, bo do maja tego roku bylo zimno.
Wiec plaża a nie polityka.

3 polubienia

Cóż tam, panie, w polityce?
Chińcyki trzymają się mocno!?
-Nic ciekawego pewnie.Staram się nie śledzić,bo ileż to można zamartwiać się o demokrację i wolne sądy.Mną się nikt nie zamartwi.No chyba,że Łukaszenka zapłącze nad moim losem :wink:

4 polubienia

W naszym sejmie od dni kilku dzieje się. Jedni sie cieszą, inni obrażają. Inni próbują zablysnąć dowcipem. Mateuszowi sprawozdanie po zakonczeniu prac r,ądu pomylilo sie z expose. Prezes sie obrazil i zapowiedzial.ze slbo Ela albo nikt. Co dalej czas pokaże.

5 polubień

No i prezes znowu zaspal, tym razem na odspiewanie hymnu…
I Czarnek usilowal Holownie tresowac. Jakoś malo kogo zdaje sie obchodzilo, ze teraz on mówi.

3 polubienia

Żyjemy w świecie post politycznym. Polityka ma powoli rolę taką samą jak kiedyś były Harlekiny dla sprzątaczek i kucharek…
Polityka jest brudna, obrzydliwa, bezwstydna, skorumpowana, kolesiowska, i wiele, wiele innych rzecz.

4 polubienia

Polityka to bagno, lepiej znajdź coś bardziej interesującego

3 polubienia

Masz rację. A z boku wyglada jak cyrk.

2 polubienia

Tym nie mniej sporo się będzie działo

Patrząc na agresję słowną Kaczyńskiego - powinien on mieć założoną Niebieską Kartę :slight_smile:

5 polubień

Analizując ostatnie posiedzenie nowego sejmu, moje polityczne przewidywania na najbliższe lata to …


:crazy_face:

4 polubienia

W polityce będzie pat. Duda jeszcze będzie 1,5 blokerem zmian

4 polubienia

Opieke nad kotami mu odbiora?
Czy zaloza obrozki telemetryczne takie jak tu nosza bransoletki zagrozeni przemocą, glownie kobiety?

1 polubienie

Nie wiadomo? Moze w koncu czegoś się nauczy?
Na razie dalej jest sterowany i nawiedzony.

1 polubienie

Jedynym plusem tego ukladu teraz jest, ze zdana ze stron konstytucji zmienic formalnie nie może.

5 polubień

I nikt mu nie zarzuci ze wszystko bez czytania podpisuje… Nareszcie poczuje sie prezydentem gdy sobie wszystko jak leci powetuje…

4 polubienia

No niestety jest to realne.


Ale nie az takie niemozliwe. Można odrzucic
większością kwalifikowaną 3/5 głosów w obecności minimum połowy ustawowej liczby posłów.
Tylko trzeba dac pisowcm jakis srodek przeczyszczajacy.

No i nie obejmuje ustawy budzetowej - w tym roku to bedzie raczej cyrk budżetowy, odziedzczony po PiS, bo czasu mało, ale jak to mawiaja ci spod celi? Rok nie wyrok.

3 polubienia