Co się stało z koronawirusem Adama Małysza?

Zawiść?:smiley: koło dupy mi jego sława lata.

1 polubienie

Serio? Im bardziej gwiazda wygasa tym bardziej trzeba się chwytać brzydkich praktyk. Jak mi wyjaśnisz serię przebrzmiałych gwiazd które po 20 latach przypomniały sobie że ktoś je za pupę złapał? Małyszowi sława już dość mocno wygasa, już za nim nie latają paparazzi więc trzeba odświeżyć swój look. No i wtedy wystarczy wyjechać quadem .

1 polubienie

Zabrakło mu fleszy więc się rozchorował :smiley: jakie to proste… i jeszcze musiał o tym publicznie wspomnieć, że jest chory. Chorym się zawsze współczuje, obdarza opieką. Myślę, że ta choroba, którą na szczęście przeżył poprawi jego wizerunek i zobaczymy go niebawem w jakimś serialu. :smiley: Swoje 5 minut miał… 42 lata… Kasia K. też była niezła… zapomniana gwiazdeczka… ile w tym prawdy a ile fałszu?

a kim jest obecnie małysz? Nikim. Teraz się go nie obserwuje

@Dementus, @humoreska, Adam Małysz zawsze będzie legendą polskich skoków narciarskich, ma skocznię swego imienia, jest chodzącą inteligencją, ujmującą osobowością, zasłużonym dla Polski, jest też dyrektorem skoków w Polsce. Przepiękna postać wraz z żoną Izą, która go namówiła do skakania, gdy chciał się wycofać ze skakania przed swymi największymi sukcesami.

1 polubienie

Ale nie mówią o nim. A to potrzeba by reklamodawcy się interesowali. Aha dla mnie nigdy nie był legendą.

Tego nikt mu już nie zabierze. I super. Miał jednak swe 5 minut w swej karierze gdzie był na oczach świata. teraz już nie…

1 polubienie

A co zrobił dla Polski?

Teraz jest bardzo ważnym dyrektorem skoków narciarskich w Polsce. Większość tak chciałaby.

Zasłużył sobie. Jednak ja o tym nie wiedziałam, bo mnie to nie interesowało, co robi po zakończonej karierze.

Ale mimo to nie pisali o nim

Rozslawiał Polskę swymi wielkimi sukcesami sportowymi w niełatwej i mało bezpiecznej dziedzinie sportowej. Pokazywał, że Polak potrafi być lepszy od Amerykanów, Francuzów, Włochów, Hiszpanów, Rosjan, Skandynawów, Chińczyków, Hindusów, których jest wielokrotnie więcej od Polaków, i góry dużo wyższe od polskich też mają.

I?to serio fajne?

Raczej ci, co mieli więcej szczęścia. Jak z wiruskiem :wink:
A z drugiej strony, dlaczego słowo wirusek zawiera słowo rusek i oba są tak samo negatywne i straszne??? :thinking: :thinking: :thinking:

1 polubienie